"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı

Dün yalandan gaz yaptı sinirli sinirli çıktı kameralara kovar herhalde dedik yok pazartesiye attılar önce sonra yok şu oldu bu oldu diye salıya attılar salı günü toplanmaz bile bunlar hiç birşey olmamış gibi devam edicekler.
Aynı fikirdeyim.
Eğer devre arasına kadar bir kayıp yaşanmaz ise oynadıkları kumar kısa vadede ise yaramış olacak ama uzun vadede kuvvetle muhtemel Şampiyonluk riske girecek, gidecek demeye dilim varmıyor.

Kapali whatsapp grubumuzda okudugum kadariyla sebep bu 2 seyden biri degil

baskan yarin bir organizasyonda olacakmis sehir disinda , o yuzdenmis

Koskoca kulup devlet dairesi gibi yonetiliyor. Surada toplanip konusacaklari maximum 3 saat. Hayatlarindan bir aksam 3 saat veremeyen ben tasin altina elimi sokuyorum falan demesin

Bizim yönetim başarıyı Akhisar'a 2 Sivas Belediye'ye 12 tane atmak sanıyor. Tudor ilk 5'e oynayan takım duyunca takımı atak oynatmıyor. Yönetim Başakşehir'den 5 yediğimiz gün kapının önüne koyacaktı Tudor'u. Görüşme salıya alındıysa %90 devam diyecekler.

Her hafta yok lider takımın hocası, yok ligin en çok gol atan en az yiyeni diye diye göndermedik, al sana sonuç.
Bekleyin, daha bekleyin.

Az önce whatsaptan fenerli bir arkadaşımla yazıştım kesin bir dille kebabçı hayırlı olsun tudor gitti dedi.. Pek sevinmiş gibi yapmadım ama içimde bir sevinç buklesi yeşerdi paylaşmak istedim sizinle.. Yarın belli olur zaten antremana çıkmazsa iş bitmiştir

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Az önce whatsaptan fenerli bir arkadaşımla yazıştım kesin bir dille kebabçı hayırlı olsun tudor gitti dedi.. Pek sevinmiş gibi yapmadım ama içimde bir sevinç buklesi yeşerdi paylaşmak istedim sizinle.. Yarın belli olur zaten antremana çıkmazsa iş bitmiştir

Antremana çıkar hatta bize gelmeden önce adam anlaştığı halde karabükle antremana çıkmıştı salı günü gönderilecekse o gün antremandan sonra yol verilir :D

Osmancım fenerli bir arkadaşım dediğin kim Ali Yıldırım falan mı?
cebe6c4b787286004329ad9c15fd0f2d.jpg

GSyi seven çok sevdiğim bir fenerli
Bir kere Fenerli birinin en başarılı hocamıza kebapçı demesine müsade ettiğin için seni kınıyorum. Konu ile alakalı başka yoruma gerek yok, Fatih Terim gelmez.
Sevmiyor adam terimi ne desin..benim yaşama sevincimi geri getiren bir haber oldu gerisi boş.. yarın öğrenip beraber seviniriz inş

GSyi seven çok sevdiğim bir fenerli

Sevmiyor adam terimi ne desin..benim yaşama sevincimi geri getiren bir haber oldu gerisi boş.. yarın öğrenip beraber seviniriz inş

Yahu arkadaşın ama yinede bana sallıyor gibi geliyor. Tudora stadyumda geçen hafta Lato üzerinden verilen tepkiye kadsr hiç bir tepki verilmedi. Benim için stadyumda verilen tepki belirleyicidir.

Üst Alt