Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Turu geçen taraf biz olacağız"

Bu adama kızmaya hakkımız yok. Tudor tudor diyen bizim taraftarımızdı
Vallah ben kızarım Gökhan ben bu adam gelsin diye ölmedim başkaları gibi yırtınmadım. 3 tane Karabük vs 3 büyükler maçı izleyip adamı istedi çoğu kişi. Anadolu takımları büyüklere karşı her zaman başka oynar yani daha disiplinli daha konsantre olur bu maçlar 34 haftalık süreçte en büyük maçlar Anadolu takımları için.

Mesela hem Paok da hem Karabük de berbat bir deplasman karnesi var adamın. Bunu hiç gören oldu mu acaba.

sent via GSC

Vallah ben kızarım Gökhan ben bu adam gelsin diye ölmedim başkaları gibi yırtınmadım. 3 tane Karabük vs 3 büyükler maçı izleyip adamı istedi çoğu kişi. Anadolu takımları büyüklere karşı her zaman başka oynar yani daha disiplinli daha konsantre olur bu maçlar 34 haftalık süreçte en büyük maçlar Anadolu takımları için.

Mesela hem Paok da hem Karabük de berbat bir deplasman karnesi var adamın. Bunu hiç gören oldu mu acaba.

sent via GSC

Can;söylediklerinde çok haklısın. Kimse önüne arkasına bakmadı. Kulübe geldi,yönetim dedi ki;bu adamı gönder,şunu böyle yap vs.. Evet haklısın Anadolu takımları için en disiplinli maçlar büyük maçlardır ama bizde böyle bilinçli taraftar yok. Bunu herkes için söylemiyorum. Kesinlikle.

Tudor sabah başkan ile görüşmesinde "5 fark atmazsak beni tıpa takıp yollayın" dedi.

Dursun Özbek de "Turu geçmezseniz taraftar her ikimize de tıpayı takacak" diye tasdikledi.

Tudor reyiz adam kelimesinin vucut bulmuş hali. Devam et reyiz takipçiniz. Bugüne kadar yaptığın bütün işler doğruydu. Şimdi sıra sahaya yansımasında ... :hat:

Igor: iyi basladik, bireysel hatadan gol yedik, önümüze bakacaz. Galatasaray will pass ma friend.

He anan da pass igor anan da..

Üst Alt