Tudor ve Maicon Devre Arası Tartıştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Maicon Devre Arası Tartıştı

Hayatımda bu kadar saçma bir üçlü savunma görmedim ki. Uzun stoper üçlünün sağında olacak ve en formsuz adamın üçlünün ortasında olacak gerçekten komedi....

Klupte tabi ki boyle seyler olmamali ama herkes insan yanlislar oldugunu goruyorsan tartisabilirsin o adrenalinle.. sunu da dusunmek lazim gecen sene brumayla de jongla sneijderle catisan adam bu sene yeni oyuncularla tartisiyor sorunun artik tudorla ilgili oldugunu gormek lazim

Klupte tabi ki boyle seyler olmamali ama herkes insan yanlislar oldugunu goruyorsan tartisabilirsin o adrenalinle.. sunu da dusunmek lazim gecen sene brumayla de jongla sneijderle catisan adam bu sene yeni oyuncularla tartisiyor sorunun artik tudorla ilgili oldugunu gormek lazim

Böyle şeyler olmasın diyoruz tamam da maicon gibi 1.90 lık adamı sağ kanatta hiç edersen ben de maiconun yerinde olsam çıldırırdım. Hele dua edin fernando dalmamış adama, sağa dönüyor iki pas yapamayan yasin sola dönüyor elin kıçında Belhanda bir de utanmadan oyun kurarken üçlünün arasına gir demiş, bunu oyun konsolunda yapsan izleyen adam lafa girer "buyur mala burada" diye :38573:

Üst Alt