Tudor ve Sneijder'den Florya'da Fenerbahçe Toplantısı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Sneijder'den Florya'da Fenerbahçe Toplantısı!

314

Galatasaray - Fenerbahçe maçına 5 gün kala, aralarında sorun olduğu söylenen teknik direktör Igor Tudor ile takımın kaptanlarından Wesley Sneijder Florya'da toplantı yaptı.

Aralarında sorun olduğu konuşulan Sneijder ve Tudor idman öncesi konuştu.

Hırvat teknik adam, “Seninle sorunum yok. Kariyerine saygı duyuyorum. Tek amacım daha iyi bir Galatasaray kurmak.” diye konuştu.
Hollandalı yıldızın cevabı ise duygusaldı; “Yıllardır buradayım. İkinci kaptanım. Derbide sahada olmak istiyorum. Yedek kalmak beni mutsuz ediyor. Forma istiyorum.”

İkilinin arasındaki buzlar erirken, Wesley Sneijder’in pazar günü sahada olmasının önü açıldı.

(bip spor)

noldu Tudor ayak öpmeye basladinmi? Sneijder senin en önemli adamin dedik kac kere . Sneijder'de umarim kendisine ceki düzen verir artik.

noldu Tudor ayak öpmeye basladinmi? Sneijder senin en önemli adamin dedik kac kere . Sneijder'de umarim kendisine ceki düzen verir artik.
Beşiktaş maçında oynadı en iyi adam ne yaptı peki?
İlk yarıda ki TS,Başakşehir vs maçlarda da oynadı yine bişey yapamadı

Zaten en önemli adamı Sneijder olan takımdan hiç bir halt olmaz

Son düzenleme:
Leş gibi oynuyor ama denk gelir de bir pas verir bir şut çeker ümidi ile oynatmak zorundayız. Poldi de aynı şekilde.

{taptap}

Birde Tudor gelir gelmez durduk yerde Sneijder'a kesik vurmuş gibi bir algı var

Adam tüm maçlarda oynattı neredeyse çoğunda kötüydü Bjk ve TS maçlarında da rezildi

Üstüne inanılmaz kilo almış durumda Tudor kilo verin demesine rağmen Sino bunu takmamış. Taraftar devam etsin böyle oyuncu çiftliği olsun iyice kulüp

Bide Bruma'yı Tudor götürmedi gibi algıladık hepimiz ama bununda tam tersi olduğu Nazifoğlu'nun söyledikleri sonrası ortaya çıktı.

Sneijder kilo vermek fit olmak için çabalamaz, Bruma kafasına göre ben gelmiyorum der falan. Taraftar devam etsin böyle kulüp futbolcuların çiftliği olmuş bizim taraftara müstehak bu

Birde Tudor gelir gelmez durduk yerde Sneijder'a kesik vurmuş gibi bir algı var

Adam tüm maçlarda oynattı neredeyse çoğunda kötüydü Bjk ve TS maçlarında da rezildi

Üstüne inanılmaz kilo almış durumda Tudor kilo verin demesine rağmen Sino bunu takmamış. Taraftar devam etsin böyle oyuncu çiftliği olsun iyice kulüp

Bide Bruma'yı Tudor götürmedi gibi algıladık hepimiz ama bununda tam tersi olduğu Nazifoğlu'nun söyledikleri sonrası ortaya çıktı.

Sneijder kilo vermek fit olmak için çabalamaz, Bruma kafasına göre ben gelmiyorum der falan. Taraftar devam etsin böyle kulüp futbolcuların çiftliği olmuş bizim taraftara müstehak bu

Sen Besiktas macinda Sneijderin ne oynamasini bekliyordun ? Sakatliktan daha cikmamis hemen oynadi. Bir hafta sonra yine oynayamadi sakatligindan dolayi.

TS maci tamamiyle Tudorun üzerine. TS macinda Sneijder yedekti ve Sneijderin oyuna girmesiyle 2 sut cekebildik hatirlatayim (Iki yada 3 sutumuz vardi o macta )

Sen Besiktas macinda Sneijderin ne oynamasini bekliyordun ? Sakatliktan daha cikmamis hemen oynadi. Bir hafta sonra yine oynayamadi sakatligindan dolayi.

TS maci tamamiyle Tudorun üzerine. TS macinda Sneijder yedekti ve Sneijderin oyuna girmesiyle 2 sut cekebildik hatirlatayim (Iki yada 3 sutumuz vardi o macta )
TS maçında 61 dakika oynadı Sneijder yedek değildi

Ayrıca yok takım kötü şöyle böyle bahaneleride geçersiz artık, ben dahil çoğu kişinin beğenmediği Selçuk takım kötüyken o maçta güzel oynamıştı

Ligin ilk yarısındaki Trabzonspor maçında da maçın başında yakın mesafedeki net bir pozisyonu dağlara taşlara atmıştı Sneijder orda golü atsa maç daha değişik biterdi.

Bitik Sneijder için Galatasaray teknik direktörüne saygısız üslupla ayağını öpmeye başladı diyorsun, doğru değil bu davranışlar bence

Üst Alt