Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor!

Yoo burada Tudor'u savunanların gayet mantıklı sebepleri var siz anlamak istemiyorsunuz

Kahin gibi önceden şu olurdu bu olurdu demek kesinliği olmayan bir şeyi iddia etmek ne kadar doğru ?

Tamam benim de umudum yoktu son maçlarda lakin içerde problemler vardı vs bir çok şeyle uğraşıyordu

Tudor daha kariyerinin çok başında olan bir isim,eminim ki zamanında Löw için de aynı şeyler konuşulmuştur

Youtube da bir çok videosu var aç izle bu adamın futbol aklı ve mantığı yerinde, tecrübesizliğinden ve doğru futbol sistemini bulamamasından kaybediyor bunlar zamanla aşılabilecek şeyler

Ha şuna katılırım bizde artık böyle gelecek vaadeden hocaları getirmemek lazım hem taraftar hem hoca için çok zor
içerde sorunlar vardı diyorsun da sorunun en büyüğü tudordu. hocalık becerilerini geçtim ki bence o bile yetersiz, adam tam bi sorun çıkarma makinesi kendi transfer ettiği adamlar bile arkasından atıp tuttu. nekadar karaktersiz ve insan yönetme becerisi olmayan takıntılı bi adam olduğunu ilk geldiği haftalarda bile belli etti. ilk kurbanı brumaydı devamında birsürü takıştığı adam oldu zaten

O haterlerin çoğunluğu zaten Sneijder'i postaladığı için sevmiyor :D

Sneijder'i baş tacı yapsaydı yorumlar farklı olurdu
varsay ki öyle sen ve senin gibiler de sneijderi postaladığı için hala savunuyorsunuz avukatı gibi. neyseki bu kıl herif galatasaray tarihinde nokta kadar yer kaplamazken sneijder satırlarca yer alacak. siz de gidip o dallamanın tarihini artık dolaştığı takımlardan takip edersiniz.

varsay ki öyle sen ve senin gibiler de sneijderi postaladığı için hala savunuyorsunuz avukatı gibi. neyseki bu kıl herif galatasaray tarihinde nokta kadar yer kaplamazken sneijder satırlarca yer alacak. siz de gidip o dallamanın tarihini artık dolaştığı takımlardan takip edersiniz.

Kanserli hücreleri attığı için seviyorum örnek verecek olursam Sabri son periyodundan dolayı tabi ki Sneijder

Kimsenin yapamadığını yapıp güzel bir temizlik yaptı yıllardır neşteri kimse vuramamıştı.Selçuk'a kimse dokunamıyordu diyordunuz yine Tudor çekti kenara onu vs vs bir çok olay var görmek isteyene

Kanserli hücreleri attığı için seviyorum örnek verecek olursam Sabri son periyodundan dolayı tabi ki Sneijder

Kimsenin yapamadığını yapıp güzel bir temizlik yaptı yıllardır neşteri kimse vuramamıştı.Selçuk'a kimse dokunamıyordu diyordunuz yine Tudor çekti kenara onu vs vs bir çok olay var görmek isteyene
adamınızın kanserli hücre dediği donk ve sinan gümüşün takımı şampiyonluğa taşıyan en önemli futbolculardan olmaları nekadar güzel bi ders değil mi tabi anlayabilene.

Futbolda saha içi analiz - taktik işinin önemli bir yer tutmadığına inanmaya başladım. Oyunun %70'i saha dışında oyuncular ile ilişkilerin, ilgin, idaren ve mentaliteni oyunculara aktarabilme kabiliyetinden, %30'u da saha içi detaylara bakıyor. Fatih Terim ile o 4 mactan 10 puan alırken oyunlarda taktiksel yönümüz mü ön plandaydı? Guardiola ile de çalışmış Fernando, Terim için "bunun okulu yok, oyunculara verdiği güven, ikili ilişkileri; tanrı vergisi. Bendeki en büyük etkisi; derbiler öncesi rahatlığı, oyuna dokunuşları, hafta boyunca takımı hazırlaması ve oyunculara aşıladığı güven" açıklamasını yaptı birkaç gün önce

Tudor'un da oyuncular ile geçimsiziğiyle nam salmış bir antrenör olarak, ne kadar iyi taktisyen olursa olsun asla büyük takımlarda antrenörlük yapamayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
adamınızın kanserli hücre dediği donk ve sinan gümüşün takımı şampiyonluğa taşıyan en önemli futbolculardan olmaları nekadar güzel bi ders değil mi tabi anlayabilene.

Bu saydığın iki ismi bir Allah'ın kulu istemiyordu burada boş yapmayın ya :D

Donk zaten her gelen hoca istemedi,Sinan taraftar tarafından nefret ediliyordu ?

Hatta Sinan'ı kazanmaya çalıştı Tudor herkes ıslıklarken o sahaya sürüyordu :D

9699b08d76dc42ea5b058d2bafd3fab7.jpg

Futbolda saha içi analiz - taktik işinin önemli bir yer tutmadığına inanmaya başladım. Oyunun %70'i saha dışında oyuncular ile ilişkilerin, ilgin, idaren ve mentaliteni oyunculara aktarabilme kabiliyetinden, %30'u da saha içi detaylara bakıyor. Fatih Terim ile o 4 mactan 10 puan alırken oyunlarda taktiksel yönümüz mü ön plandaydı?

Tudor'un da oyuncular ile geçimsiziğiyle nam salmış bir antrenör olarak, ne kadar iyi taktisyen olursa olsun asla büyük takımlarda antrenörlük yapamayacağını düşünüyorum.
çünkü futbol bu, fm oyunu değil. bu tudorcuların anlamadığı nokta bu, çok fm oynayıp kafayı orda yaktılar belli ki. 10 tane oyuncu yolla 10 tane oyuncu al herbirine 7-8 milyon bonservis ver zaten hiçbirinin üstünde oto. ödeme vakti gelince para yok,oyunda kolay tabi önceki save dosyasına dön :D
Bu saydığın iki ismi bir Allah'ın kulu istemiyordu burada boş yapmayın ya :D

Donk zaten her gelen hoca istemedi,Sinan taraftar tarafından nefret ediliyordu ?

Hatta Sinan'ı kazanmaya çalıştı Tudor herkes ıslıklarken o sahaya sürüyordu :D
e demek ki neymiş. o dediğin temizleme işi basit olanmış yani sen ben forumdan birinin bile yapabileceği bi işmiş. demek istediğim de tam olarak bu, 10 oyuncu temizleyip 10 oyuncu transfer etmek bi marifet değil herkesin yapabileceği bişeydir. marifet o herkesin salladığı donk sinanı oynatabilmektir. işte bu yüzden tudor fatih terimin stajyeri bile olamaz

çünkü futbol bu, fm oyunu değil. bu tudorcuların anlamadığı nokta bu, çok fm oynayıp kafayı orda yaktılar belli ki. 10 tane oyuncu yolla 10 tane oyuncu al herbirine 7-8 milyon bonservis ver zaten hiçbirinin üstünde oto. ödeme vakti gelince para yok,oyunda kolay tabi önceki save dosyasına dön :D

e demek ki neymiş. o dediğin temizleme işi basit olanmış yani sen ben forumdan birinin bile yapabileceği bi işmiş. demek istediğim de tam olarak bu, 10 oyuncu temizleyip 10 oyuncu transfer etmek bi marifet değil herkesin yapabileceği bişeydir. marifet o herkesin salladığı donk sinanı oynatabilmektir. işte bu yüzden tudor fatih terimin stajyeri bile olamaz

Terim'den iyi olduğunu iddia eden oldu mu :asd:

Hocalığın zirvesinde bir isimle yeni başlayan birini karşılaştırmak ne kadar mantıklı bravo

Gönderilmesi ve yerine Fatih Terim’in gelmesinin doğruluğunun tartışılacak bir yanı kalmadı bana göre. Bunu tekrar tekrar soru olarak sunmak yanlış, zaten cevaplandı. Sonuç ortada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim'den iyi olduğunu iddia eden oldu mu :asd:

Hocalığın zirvesinde bir isimle yeni başlayan birini karşılaştırmak ne kadar mantıklı bravo
terimden iyi olabilitesi zaten yok ondan bahseden yok benim bahsettiğim stajyeri bile olamayacağı. komik olan, bu adamın galatasarayı başarıya taşıyabilecek seviyede bi hoca olduğu minvalinde konuşmanız.

Üst Alt