Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

• Evet

Kullanılan: 30 30.6%
  • Hayır

Kullanılan: 68 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
sahaya bakilinca ,oyunu izleyince , biri kazanirsa biz kazanirdik der

-ilk yaridaki hatadan dogan cift sutlu pozisyon
-selcuk un vurup diregin yanindan giden
-rodri nin vurusunun volkan tarafindan sansa kurtarilmasi
-son saniyede semih in direk doneni

alper in sutu var 85 te , anca sabrinin sutuyla kiyaslanabilir

bir tane pozisyon gibi pozisyonlari var , o da gol

bjk macinda taliscanin serbest vurusunun birine carpip girmesi mi pozisyon , podolskinin bombos topa daga tasa vurdugu mu mesela

ama su da var , resultante importante

Hayır. 1 devrede rakip yarı sahaya bile girememişken aynı kafayla 2. yarı maça çıkan, yaptığı her değişiklikle takımı geri götüren malı şu an Chelseanin başına koysak ilk 3 dışına çıkartır,Juventusu bayerni şampiyonluktan eder.

Son düzenleme:
insallah fb ya da basaksehirden biri kupayi alir ,biz de 5 inci oluruz da sirf avrupa ligine girmek icin bile 3 on eleme oynamak zorunda kalirlar , tatilleri 15 gun surer haziranda sezonu acarlar

su an tek temennim bu ..

Karabükte kendi mi kurmuş. İyi hoca elindekini değerlendirmeyi bilir.

Hayır elinde carole, linnes, sneijder, selçuk, bruma, yasn, muslera, rodriguez, tolga, podolki gibi adamlar var bunlardan daha iyisini mi getirecek. Bir tanesinin bile formunda değişme olmadı sezona fırtına gibi giren bruma gibi bir adamı kullanmayı bilemedi defansı hadi salla kötü diyelim 3 ay oldu geleli tık yok takımda.
Yahu şu mallığı bana açıklasın haftalardır forvette podolski oynayınca hayvan gibi orta açıyoruz sürekli ve sürekli podolskinin tarzı geriye gelip top almak kime açıyoruz lan bu ortaları kafa vuracak adam eren girince orta açmayı bir anda kesen bir takım oluyoruz sırf bu neden bile yeterli. Yazın düz sadece koşan 1 puana oynayan takım yaratacağına şüphem yok o bakımdan dursunla beraber yol alma vaktidir.

bir antrenorun takimi , hem ts ye , hem basaksehire , hem bjk ye , hem fb ye , 4 macta cok degil sadece 1 gol bile atamiyorsa sorun sadece kadroda degildir

Verilsin ama yönetim istediği oyuncuları büyük oranda getirmezse sezona başlamadan istifa etsin Tudor'da.İlk yarı sonuna geldiğimizde yok efendimm ben şunu bunu istedim almadılar kendi istediklerini aldırttılar falan diye saçma açıklamalar yapmasın.

Verilsin ama yönetim istediği oyuncuları büyük oranda getirmezse sezona başlamadan istifa etsin Tudor'da.İlk yarı sonuna geldiğimizde yok efendimm ben şunu bunu istedim almadılar kendi istediklerini aldırttılar falan diye saçma açıklamalar yapmasın.

Bunu yapamayiz para yok , ama en azindan gonderilecekleri gondertebilsin

Verelim de küme düşelim. Bu adam td filan değil, kendini td sanan bir şizofren bunun kuracağı takımla küme düşeriz. Başımız da Dursun varken hiç şaşırtıcı olmaz.

Tudora sıcak bakmayan çok az insan vardı ilk geldiğinde ve dün eğer kazanmış olsaydık çoğu kişi burda muhteşem hoca diye övecekti.

Ben 1 noktaya değineceğim. Sahada bi varlık gösteremeyen adamlar yerine brumayı oyundan aldı rakibin iyice kapandığı dakikalarda. Bu tatiksel bir değişiklik değildi ama tüm takımın kimyasını bozdu. sneijderi sola aldı garryi sağa ,ki yediğimiz golde o sol kanattan geldi.

Dün anladığım tek şey bu adam bize sadece yardımcı hoca olur o kadar. Ötesi olmaz.

Hırs,öfke,dik duruş hepsi var ama işte büyük takımda sadece bunlar yetmiyor. Galatasaray gömleği Tudor'a 2,3 beden büyük.

Bunu yapamayiz para yok , ama en azindan gonderilecekleri gondertebilsin
Nasıl para yok ya geçtiğimiz sezon Eren'e 4,Serdar'a 4 ,Ahmet'e 2.5,Tolga'ya 3,Garry'e 3.5 veren takım bu senede 10-15 harcayabilir herhalde.Tudor zaten pahalı isimler istemiyor ki adam Karabük'te bile bonservisi olmayan kişilerle takım kurdu.Sözleşmesi bitenleri ve bonservissizleri isteyecektir yine büyük oranda.

Kararsızım.

Önümüzdeki sezon başkan Dursun kalacaksa Tudor da kalmalı. Ama yeni bir başkan gelecekse de yeni bir td gelmeli.

Ama bir de şu var ;
Dursun kaldıktan sonra, Pep Guardiola gelse kaç yazar ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ya kardeşim onu zaten söylemeye bile gerek duymuyorum ben.
Ben Dursun kalsın Tudor gitsin diye bir cümle yazmadım ki, sadece Tudor'un da çok güvenilir bir hoca olmadığını söylüyorum yoksa bugünlere geldiysek bunda sorumlusu en az olan kişi Tudor'dur şuan

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun kaldigi surece Tudor da kalsin malum daha kotusunu bulur getirir yine. Zaten Dursun kaldiktan sonra hangi hoca gelirse gelsin basarili falan O-LA-MAZ!

Üst Alt