Tudor'dan 3'lü Savunma Sürprizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan 3'lü Savunma Sürprizi!

Son maçta 3'lü savunmayı gördük, saçma sapan işlere kalkmasa da şu maçı kazasız belasız atlatsak. Hayır anlamıyorum şeytan mı dürtüyor ne yapıyor, 4'lü savunmanın neyini gördünde değiştirmeye kalkacaksın.

Son maçta 3'lü savunmayı gördük, saçma sapan işlere kalkmasa da şu maçı kazasız belasız atlatsak. Hayır anlamıyorum şeytan mı dürtüyor ne yapıyor, 4'lü savunmanın neyini gördünde değiştirmeye kalkacaksın.

Son maçta 3 lü oynamadıkki ? Fernando stoperler arasına girdimi bekler öne çıktımı değişken dizilişte öyle gözüküyor. Bu 3 lü değildir. Bunu zaten 8 maçtır yapıyoruz. Tudorun 3 lü oynatacağına dair kaynaklarda belli. Evren Göz bildirir zaten NTVSPOR da eğer 3 lü bir durum varsa. Öyle birşey demedi şuanlık.

Son maçta 3 lü oynamadıkki ? Fernando stoperler arasına girdimi bekler öne çıktımı değişken dizilişte öyle gözüküyor. Bu 3 lü değildir. Bunu zaten 8 maçtır yapıyoruz. Tudorun 3 lü oynatacağına dair kaynaklarda belli. Evren Göz bildirir zaten NTVSPOR da eğer 3 lü bir durum varsa. Öyle birşey demedi şuanlık.
ilk yarı bariz üçlü oynadık

Bu ateş üfleyerek sönmez

Atlamayin hemen

3-4-3'te 4'lu orta sahanin solunda tolga'yi veya o tarz bir oyuncuyu 1 Mac bile oynatmadi

Denayer'i 4'lu savunma'nin solunda denemistir,tipki bursa-kasimpasa-konya maclarinda oldugu gibi

Öncelikle kontrollü oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Ofansif oynamalıyız ama öyle vatan millet Sakarya deyip Allah ne verdiyse yüklenmek tarzında değil. Özellikle ofanstan başlayarak pres yapmalıyız belli aralıklarla.

Bunun dışında kişisel hatalar olmazsa maçı kazanmamamız için her hangi bir neden göremiyorum. Başlıktaki haber gerçekten de çok saçma ve balon haber olarak değerlendiriyorum. Maicon, Serdar ve Denayer'den oluşan bir üçlü savunma bizim için hezimet olur çünkü 3 lü defans hızlı adamlarla yapılır. Tudor'un da böyle bir saçmalık içine gireceğini düşünmüyorum.

Fener her zamanki derbi maçlarında olduğu gibi sansar bir şekilde kontra oyunu oynayacaktır. Kaptırılan topların bizim almamız oldukça önemli. Bunun dışında bu maçı kazanırsak bunların lige havlu atacağını düşünüyorum. Bizim için kaybetmek dünyanın sonu değil ama o atmosferde kendi sahamızda en kötü beraberlikle ayrılmamız gerektiğini düşünüyorum. Umarım bu maçı alırız en kötü 1-0 olsun bizim olsun.

Hoca macera arama işte yakma şu takımı yazık günah. Mevcut kadro ile oynayacağımız en ideal oyun 4-2-3-1 olur. Devre arası Asamoah gelirse 3-4-3 falan o zaman denersin. İcat çıkarılacak maç bu maç değil.

Şu ana kadar her şey güzel gitti lakin şu maçta alacağın bir mağlubiyet ile camianın bütün hevesini kırarsın yapma. Yok 5 puan öndeyiz falan kimsenin umurunda olmaz. Bir sonraki iç saha maçında 15 bin kişiye oynayınca eyvah ben ne yaptım dersin. Bu takım elbetteki maç kaybedecektir lakin o maç bu maç değil olmamalı.

Özellikle ilk 11 kalitesi öyle bir hale geldi ki kadro zaten bir şekilde oynuyor. Senin için asıl sınav işte bu maçtır. Ben büyük hocayım veya büyük hoca adayıyım diyeceğin maç bu maçtır. Kaybedersen çok şey kaybedersin Igor aklını başına topla!

Bol presli,güzel futbol battı herhalde,ne kötüydü ki böyle bi arayış içinde oluyon,kaşınıyo başka bişey değil

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoca macera arama işte yakma şu takımı yazık günah. Mevcut kadro ile oynayacağımız en ideal oyun 4-2-3-1 olur. Devre arası Asamoah gelirse 3-4-3 falan o zaman denersin. İcat çıkarılacak maç bu maç değil.

Şu ana kadar her şey güzel gitti lakin şu maçta alacağın bir mağlubiyet ile camianın bütün hevesini kırarsın yapma. Yok 5 puan öndeyiz falan kimsenin umurunda olmaz. Bir sonraki iç saha maçında 15 bin kişiye oynayınca eyvah ben ne yaptım dersin. Bu takım elbetteki maç kaybedecektir lakin o maç bu maç değil olmamalı.

Özellikle ilk 11 kalitesi öyle bir hale geldi ki kadro zaten bir şekilde oynuyor. Senin için asıl sınav işte bu maçtır. Ben büyük hocayım veya büyük hoca adayıyım diyeceğin maç bu maçtır. Kaybedersen çok şey kaybedersin Igor aklını başına topla!

Bir mağlubiyetle 40 küsür binden 15 bine düşeceksek kaybetmeye razıyım.İyi gün taraftarları,Galatasaray kötü gittiğinde ben aslında futbolla ilgilenmiyorum ayağı yapanlar gitmesin stada.

değiştirmesine gerek yok ki

zaten hücum ve defans anlarında sürekli savunma şeklimiz değişiyor

çıkarken 3 lü savunmaya dönüyoruz,karşılarken 2 stoper arasına fernando giriyor,baskı altında fernando da giriyor ve 5 liyoruz

3-4-3, 3-5-2 ,4-2-3-1 hepsi hikaye

Arkadaşlar sakin olun. Maçın geneline yayılacak bir sistem olmayacaktır. Adam alternatif geliştiriyor.

Bu yüzden idman haberlerini sevmiyorum, basının idmana girmesine karşıyım.

Bir şey değişmeyecek Erman abi 4’lü savunma çıkacağız yine. Sallamışlar hocaya sövelim diye. Herif mal mı işleyen düzeni bozsun? Hem de böyle bir maçta. Öyle bir şey yaparsa sepetleyelim zaten maç sonunda hemen.

Üst Alt