Tudor'dan Belhanda'ya Övgüler: "Şimdi anladınız mı?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan Belhanda'ya Övgüler: "Şimdi anladınız mı?"

Daha yüksek performans beklenen ve özellikle F.Bahçe maçında gördüğü kırmızı kart sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Younnes Belhanda için Igor Tudor ve yardımcıları, “O farklı bir 10 numara. Orta sahada bizim her şeyimiz” dedi.

G.SARAY’ın 8 milyon Euro’ya aldığıYounnes Belhanda, en çok eleştirilen isimlerin başında geliyor.

Yıldız futbolcudan taraftar skora daha çok katkı beklerken Igor Tudor’un düşüncesi ise farklı…

Özellikle Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kartın ardından eleştiri oklarının yöneldiği oyuncu için Tudor ve yardımcılarının görüşü çok net: “Belhanda’nın, önemini herkes Trabzonspor deplasmanında açıkça gördü. Onu çok aradık. Takımda olsa bize katkısı büyük olurdu.”

TAKIMI RAHATLATIYOR
İŞTE Tudor ve yardımcılarının, sarı kırmızılı camianın önemli isimlerinin, “Belhanda’nın performansı düşük değil mi? Bundan sonra ne olacak?” sorusuna verdiği yanıt:

“Belhanda, takımı hızla hücuma çıkarıyor. Oynadığı maçlarda Galatasaray takımı daha rahat ve organize atak geliştiriyor. Oyuna akışkanlık ve güç katıyor. O, Türkiye’de insanların alışık olduğu tipte bir 10 numara değil! Yokluğunda birçok kişi Galatasaray takımındaki değerini anlamıştır.”

OFANSTA DAHA İYİ OLACAK
SARI kırmızılı takımın teknik patronları, oyuncunun özelliklerini aktarmaya şöyle devam etti:

“Orta sahaya yardım ediyor. En olmadık yerde top kapıyor. Rakibin baskı yapmasına izin vermiyor. Ve onun etkinliği, Fernando ve Ndiaye ile birleşince Galatasaray, rakiplerin orta sahasını bozuyor.”

Bu arada teknik patron Tudor, Belhanda’nın eksiğini de şu sözlerle dile getirdi:
“Ofansif oyunda bazı sıkıntıları var. Bu anlamda daha etkin olması ve sorumluluk alması gerekli.”

Tarih: 03.11.2017 09:22

Ajan Spor

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

799513.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Salak salak konuşmayınız Tudor bey.

Trabzon maçında Belhanda nın eksikliğinden ziyade senin saçmalıkların daha büyük etkendi mağlubiyette. Feghouli yi ortaya Trabzon'un en kalabalık olduğu yere hapsedip maça kanatsız çıkman, sakatlıktan yeni çıkmış Tolga yı hazır olmamasına rağmen ilk 11 de başlatman, 55 de en büyük gol silahın Gomis'i çıkarıp yerine Eren'i alman.

Bunları da geçtim korkak ve uyuz futbol düşünceni gördük yine Trabzon maçında.

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
feghoulinin yokluğunda çok çok büyük iş düşecek resmen atak yapamıyoruz 2 haftadır...Bu süreç kendini gösterme vakti

Belhanda´ya gelene kadar cok baska, daha önemli, daha temel sorunlarimiz var.
Zaten Belhandanin kendisi bile özellikle oynadigi son iki macta pek bir katki veremedi.

Tolga ve Selçuk'un sadece müthiş 10 kişiyle idare edebileceğini gördük. Kanatsız futbolun bir işe yaramadığını gördük. Feghouli'nin sahte forvet gibi oynayınca etkili olmadığını gördük.

Yanlış maçı mı izledim acaba?

HTC 10

geçen sene sneijderin oynadığı maçlarda dökülmesine rağmen kendisi olmadığında ortaya çıkan futbola istinaden "gördünüz mü wesleysiz orta sahayı geçemedik" diyenler şimdi tudorun belhanda için aynı şeyi yapmasına ateş püskürtüyor

azıcık tutarlı olunuz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Valla ben hiçbir şey anlamadım ama Ndiaye ile Feghouli nin olmadığı şu maçta farkını ortaya koyup maçı bize getirirse geride kalan haftalardaki kötü performansına bi sünger çekerim.

Bugün ayarı verecek
Fegholui yok istediği yerde takılabilir

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomisin osmanlıya attığı golde
Keza antalya spor a attığımız golde
Çok ucuz yorum yapıyorsunuz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ikisini de tekrar seyret o zaman. Zira ikisinde de takimi hizli ataga cikardigi yok. Belki Antalya'ya attigimiz gol icin bunu soyleyebiliriz biraz zorlasak. Ancak takimi ataga hizla cikarmak apayri bi kavram.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam inşallah dediğin gibidir de biz seni yanlış anlıyoruz. Yoksa Belhanda'ya kişisel bir gıcıklığımız yok... aslına bakarsan benim var, apaçi gibi tavırları var, sevemedim bir türlü...

Üst Alt