Tudor'dan Latovlevici Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan Latovlevici Kararı!

Bana göre daha 2 maç oynamasına rağmen takım için Linnes'ten daha yararlı ve daha iyi. Çok fazla yüksek beklenti içine de girmemek lazım sonuçta adamın kapasitesi de belli fakat benim beklediğimden daha iyi çıktı. İlerleyen maçlarda da daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca Linnes'e göre tekniği daha yüksek en azından o kanattan daha fazla orta gelmeye başladı

Lato > Linnes bir kere sol ayaklı olması bile yeterlidir geçtiğimiz kasımpaşa ve bursa deplasmanlarında güzel maçlar çıkardı tek sıkıntısı büyük takıma geldiği için biraz tedirgin oynuyor tabi o da 1-2 maça kalmaz soldan yardırmaya başlar. Özellikle bursa maçında kötü gibi gözükebilir ama değildi hatta yediğimiz golde top fernando'nun ayağına çarpmasa kademeye girip kornere bırakacaktı ayrıca 2 maçta genel olarak açtığı ortalar isabetli olmasa bile çok tehlikeli geliyor böylece rakip kornere savurmak zorunda kalıyor bu sayede daha çok duran top kullanıyoruz. Bu hafta önünde garry olacak yüksek ihtimal çok daha fazla bindirecektir ve ilk asistini yapacaktır

Bu tür yorumlara acikcasi sasirmiyorum, Türk taraftarinin ama nasil mac izleyip, degerlendirdigini biliyorum. O yüzden mesela Telles orta acmasini bilmiyor gibi, fantastik yorumlar cikiyor ortaya. Türk izleyicisi takintili, bir iki pozisyon gözüne carptiginda, adamin cok iyi kontrol ettigi 10larca pozisyonu görmez.
Waaoov heroo. Arkadaş Lato 31 yaşında şu ana kadar ortalama olan, görev adamı bir bekti o kadar :D 1-2 maçla, vizyonla, düşünce tarzıyla alakası yok. En son maçını örnek vermem senin top kontrölüü çök öö gibi yanlış nokta atışı yapan yorumun içindi. İlerde izler beraber görürüz :) Yanılırsam özürrrr yazarım

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

hocam Temel Karamollaoğlu ile akrabalık var mı?
Konuyla alakasız :) özelden konuşabiliriz istersen

gayet iyi oynuyor ne bekliyonuz ki bu adamdan tam görev adamı işte linnes gibi el bombası oynayacagına lato oynasın sacmalamayı bırakın artık

Waaoov heroo. Arkadaş Lato 31 yaşında şu ana kadar ortalama olan, görev adamı bir bekti o kadar :D 1-2 maçla, vizyonla, düşünce tarzıyla alakası yok. En son maçını örnek vermem senin top kontrölüü çök öö gibi yanlış nokta atışı yapan yorumun içindi. İlerde izler beraber görürüz :) Yanılırsam özürrrr yazarım
Kimse yildiz bek demiyor.
Linnes´in top kontrolü kötü, yada Rodriguez´de gözüküyor bu her daim, ancak Lato´nun toplari gayet iyi kontrol ettigi, mac icinde, her iki macinda da gözüküyor. Iki ayagini da kullanabilmesi, bu konuda avantaj sagliyor. Ayni zamanda saha icinde sakin.
Muhtemelen tolganin Lato´ya yukaridan attigi kötü topun arasina senji oyuncunun girmesi gözüne batti, ve bir genelleme icine düstün. Yanilirsan, Özür yazmana felan da gerekte yok kardesim...

Son düzenleme:
Büyük takım oyuncusu değil ama yapacakda birşey yok
City de devre arası solbek alacakmış asamoah a girerlermi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt