Tudor'dan Savunmaya Ayar!


V3yjdj.jpg

Kasımpaşa'yı konuk edecek Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor, özellikle yan toplar konusunda ekstra çalışmalar yaptırıyor.


Savunma kurgusunda Mariano - Denayer - Maicon üçlüsünden faydalanması beklenen Tudor'un sol bek mevkisinde kime forma vereceği ise Linnes'in durumuna göre netlik kazanacak.

Antalyaspor maçının sonlarına doğru ağrısı olan ve 3 gündür takımdan ayrı çalışan Martin Linnes gerçekleştirilen son çalışmada düz koşulara başladı. Norveçli oyuncudan gelecek rapor doğrultusunda savunma kurgusunu oluşturacak Tudor'un Latovlevici'ye 'hazır ol' dediği öğrenildi. Çene kemiği ve Burun kemiğinde kırık bulunan Rumen oyuncu hocasının şans vermesi durumunda özel bir maskeyle sahaya çıkacak.

Orta alanda Fernando ve Ndiaye ikilisine şans vermesi beklenen Hırvat teknik adamın hücum bölgesinde herhangi bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor.

Henüz tam olarak hazır olmayan ve fazla kiloları bulunan Feghouli'nin ise yedek kulübesinde maça başlayacağı öğrenildi. Tudor, Maçın gidişine göre Cezayirli oyuncuyu son 20 dakika şans verebilir.

Antalyaspor maçının ardından tepkilere maruz kalan Selçuk İnan'a hem teknik heyet hem de yönetim tam destek veriyor. Oyuncusu ile özel olarak görüşen Hırvat çalıştırıcının, "Takımın 1. kaptanısın ve lig uzun bir maraton, önümüzde kupa ile birlikte yoğun bir maç temposu olacak sana ihtiyacımız var" dediği öğrenildi.

beIN Sports
 
ayni haberi en azindan bir yildir görüyoruz galiba ama degisen birsey yok sahada, yine yan topdan gol yiyoruz
 
Taraftar pek üstüne gitmesede yan toplarda muslera nında hatası çok alabileceği toplara çıkmıyor eto nun attığı golü rahatça çıkıp alabilirdi çizgide çakılı kalıyor
 
Tudor Feghouli'yi son 5 dakika geçirdi diye laf edenlerin okuması gereken bir haber. Adamda sıkıntı devam ediyor. Hala 11'e giremiyor.
 
Üst Alt