Tudor'dan Sneijder'e Özel İzin!


4M2mrQ.jpg

Galatasaray’ın Hırvat teknik adamı ve sarı kırmızılı yönetim, yıldız futbolcunun rekor kırması adına kendisine 3 günlük özel izin verdi. Tam 130 kez Hollanda Milli Takım formasını giyen Van Der Sar’ın rekorunu kırmaya çok yaklaşan Wesley Sneijder’a, Galatasaray’dan kısaca büyük jest ve destek geldi.


Yıldız futbolcu dün sabah özel izinle Fas’ın yolunu tuttu. Ancak Galatasaray Teknik Heyeti ve yönetimi, sarı kırmızılılar için 3.’lük adına büyük önem taşıyan Konyaspor maçı nedeniyle Perşembe akşamı İstanbul’da olmasını istedi. Sneijder da, G.Saray’ın Fenerbahçe ile girdiği üçüncülük yarışı nedeniyle Cumartesi günü oynanacak Konyaspor maçında sahada olacağını belirtti.

Özel izinle milli takım kampına katılan Sneijder, rekor kırmak adına Fas ile oynanacak özel hazırlık karşılaşmasındasembolik olarak forma giyecek. G.Saray Teknik heyeti, Sneijder’dan hafta sonunu düşünerek bu maçta maksimum 10-15 dakika görev almasını istedi. Hollandalı da bu jest karşısında mutlu olup Konyaspor maçını göz önüne alarak hareket edeceğini belirtti.

Milli takım forması ile 129.kez sahaya çıkacak olan Sneijder, Cuma günü Galatasaray Takımı ile birlikte antrenmana çıkıp, tek idmanla da olsa Cumartesi günü Konyaspor maçında görev olacak. Hollanda Milli Takımının 4 Haziran’da Fildişi ve 10 Haziran’da ise Lüksemburg ile oynayacağı maçlarda da görev alacak Sneijder, Konyaspor maçının ardından Pazar sabahı milli takım kampının yolunu tutacak.

TUDOR ONU DÜŞÜNEREK SAHADAN ÇIKARDI!

Alanyaspor maçında skor 3-1 iken 61.dakikada oyundan alınan Wesley Sneijder, Teknik Direktör Igor Tudor’un bu kararına tepki göstermişti.

Ancak maç sonunda ikili arasındaki buzlar eridi. Sneijder ile görüşen Tudor, Hollanda milli takımında bugün görev alacağı için fiziksel olarak daha kötü duruma gelmemesi ve sarı kartı olduğu için Konryaspor maçında da cezalı duruma düşmemesi adına sahadan aldığını belirtti.

Tudor’un bu açıklaması sonrasında Sneijder kendisini düşündüğü için bu hamleye imza atan Hırvat teknik adama teşekkür etti.

Hürriyet
 
Sneijder için güzel bir jest olmuş. Moral olur kendisine.

Bırakın dördüncü olsunlar , akılları başlarına gelsin paşaların. 34 hafta top oynama , bir tane derbi kazanma,evinde ezeli rakiplerine mağlup ol ondan sonra üçüncülük bilmem ne ..

Bırakın o haziran sıcağında gelsinler ,başlasınlar çalışmaya. Tudor'u sevmesem de o ağır idmanları , haziran ,temmuz sıcağında bir yesinler bakalım :) :)
 
Ikisinin de menfaatine . Sneijder i bedava gonderemezsin , bu parayi alamaz hic bir yerde , o da 1 sene oturmak istemez

antrenor de surekli kenarda oturtup medyaya malzeme edilmek istenmez

bizim ne yapip edip , telafi olmaz ama , elemeleri gecip avrupa ligine girmemiz lazim
 
Üst Alt