Tudor'dan Tolga Ciğerci Seferberliği! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan Tolga Ciğerci Seferberliği!

012655_galatasarayda_tudordan_tolga_cigerci_seferberligic4.jpg

Teknik direktör Igor Tudor, Konyaspor hazırlıkları kapsamında bu akşam yapılan idman öncesi Sağlık Kurulu ile görüşüp Karabükspor maçında dinlendirilen Tolga Ciğerci hakkında bilgi aldı.

Tudor, Almanya'ya da giderek muayene, kontrollerden geçen ve tedavisine başlanan Tolga'nın, Fenerbahçe derbisine yüzde 100 olarak hazır olmasını istedi.

Karabükspor maçının analizinde "Tolga'nın eksikliğini hissettik" görüşünde bulunan Tudor, bu futbolcuyu Fenerbahçe maçında mutlak suretle oynatmak istiyor. Tudor, Sağlık Kurulu ile yaptığı görüşmede buna dikkat çekti.

Futbol Arena

GSCimbom Portal

Garry'dan farkı top kapıyor, orta sahaya destek veriyor, onun harici hücumda plase şutları hariç çok varlık gösteremiyor.

Garry'dan farkı top kapıyor, orta sahaya destek veriyor, onun harici hücumda plase şutları hariç çok varlık gösteremiyor.

Oyun icerisinde sol bekimiz haricinde o bölgeden gelmiyoruz kendisi oynadigi zaman ama enteresan bir sekilde kendini sahada unutturuyor, duran toplarda Gomis'in oldugu bölgede sinsi bir sekilde bekliyor ve beklenmedik anda vuruyor gol yapiyor, mesela Bursa macinda o sutu Ndiaye veya Belhanda'dan beklersin normalde ama adam gitti golü atti. Veya Kayseri macinda attigi gol.

Karabükspor macinda yasadigimiz en büyük sorun acikcasi herkes begenmis olsa da (ben dahil) paldir küldür dengesiz bir sekilde hücum etmemiz. Zilyon tane pozisyona girsek de beceriksizlik ve sanssizlik birlesince cok gol kaciridik. O oyunla ya rezil ya vezir olursun. Kaptirdigimiz her top kontra atak tehlikesi olarak geri döndü bize.

Özellikle ben bu Tolga'yi hep elestirdim ve ligin ilk macinda bu sol kanat diye yazilinca sinirlendim ama kendisi bile böyle bir performans gösterebilecegini aklinin ucundan dahi gecirmemistir.

Derbiye yetisirse Tolga ile baslayip ikinci yari Rodrigues'i alirdim. Onun kenardan getirecegi enerji ile %20-30 hücum etkinligimiz artacaktir.

Linnes/Lato ve Rodrigues/Tolga tercihleri haricinde ilk 11 net belli zaten özellikle Serdar Aziz'in formayi kapmasindan sonra. Bence Linnes, Lato'dan daha iyi ve formayi daha fazla hak ediyor suan. Bir sekilde götürür ama ikisi o bölgeyi. Linnes'in oynadigi 5 macta 2 asisti var ve Karabük macinda dolayli yoldan asisti var. Cok etkili oldu simdiye kadar.

Son düzenleme:
Rodrigues ve Tolga geçen seneye göre müthiş gelişme sağladılar lüzumsuz eleştiri yapmayın , kapasiteleri belli oyuncular zaten

Oyun icerisinde sol bekimiz haricinde o bölgeden gelmiyoruz kendisi oynadigi zaman ama enteresan bir sekilde kendini sahada unutturuyor, duran toplarda Gomis'in oldugu bölgede sinsi bir sekilde bekliyor ve beklenmedik anda vuruyor gol yapiyor, mesela Bursa macinda o sutu Ndiaye veya Belhanda'dan beklersin normalde ama adam gitti golü atti. Veya Kayseri macinda attigi gol.

Karabükspor macinda yasadigimiz en büyük sorun acikcasi herkes begenmis olsa da (ben dahil) paldir küldür dengesiz bir sekilde hücum etmemiz. Zilyon tane pozisyona girsek de beceriksizlik ve sanssizlik birlesince cok gol kaciridik. O oyunla ya rezil ya vezir olursun. Kaptirdigimiz her top kontra atak tehlikesi olarak geri döndü bize.

Özellikle ben bu Tolga'yi hep elestirdim ve ligin ilk macinda bu sol kanat diye yazilinca sinirlendim ama kendisi bile böyle bir performans gösterebilecegini aklinin ucundan dahi gecirmemistir.

Derbiye yetisirse Tolga ile baslayip ikinci yari Rodrigues'i alirdim. Onun kenardan getirecegi enerji ile %20-30 hücum etkinligimiz artacaktir.

Linnes/Lato ve Rodrigues/Tolga tercihleri haricinde ilk 11 net belli zaten özellikle Serdar Aziz'in formayi kapmasindan sonra. Bence Linnes, Lato'dan daha iyi ve formayi daha fazla hak ediyor suan. Bir sekilde götürür ama ikisi o bölgeyi. Linnes'in oynadigi 5 macta 2 asisti var ve Karabük macinda dolayli yoldan asisti var. Cok etkili oldu simdiye kadar.

Katılıyorum, kendini unutturup sürpriz bir şekilde golünü atıyor, Bursa maçında bize 3 puanı getirdi kendisi. İlk yarı Tolga ile oynayıp derbide fenerin baskısını kırıp 50-60Dk arasıda Garry sokarsak kırılan baskı ve yorgunlukları ile çok rahat pozisyona girebiliriz gibi duruyor. Linnes pas oyununda etkili ve bencede şuan en iyi sol bekimiz o dur, diğer mevkiler ise oldukça belli.. Nazar değmesin diyelim, maşAllah.. Hayırlı geceler.:hat:

Yalnız eleştiriyoruz iyi hoşta bu sene önemi çok fazla. Tv den izleyip eleştiren eleman bi stada gidip topsuz oyunda izlesin bakalım. Sonra elestirsin

Üst Alt