9cc40319606c49458945f0d4b26443e3.jpg

Ligin 10. haftasında Trabzonspor ile karşılaşacak. Galatasaray, bu maçı kazanarak namağlup ünvanını korumak istiyor. Teknik direktör Tudor,Trabzonspor'un kötü gidişatının aldatıcı olduğunu oyunculara aktardı.


Fenerbahçe ile berabere kalıp namağlup unvanını koruyan Galatasaray'da hedef Trabzonspor deplasmanında galibiyetle dönmek.Tudor, oyuncularıyla yaptığı toplantıda Trabzonspor'un bulunduğu durumun aldatıcı olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un çok güçlü ve kaliteli bir takım olduğunu dile getiren Hırvat teknik adam, rakiplerinin bu maçta agresifoynayacağına ancak kendilerininde sahada aynı şekilde cevap vermeleri gerektiğine vurgu yaptı.

Fenerbahçe derbisinde kaybedilen 2 puana değinen Tudor, Trabzonspor maçını kazanarak şampiyonluk yolundafavori olduklarını göstermeleri gerektiğini oyuncularına iletti.Ekibiyle birlikte Trabzonspor'un maçlarını izleyen Tudor, rakibin güçlü ve zayıf yönlerini tespit etti.

Antrenmanlardarakip alanda baskı üzerine çalışmalar yaptıran 39 yaşındaki teknik adam, sabırlı oyun ile sahadan 3 puanlaayrılacakları fikrinde.Özellikle Tolga, Ndiaye ve Gomis'ten hücum pres yapmalarını isteyen Igor Tudor, rakip savunmanın hatayazorlanmasının pozisyon bulma adına faydalı olacağını oyuncularına aktarıyor.

Ntvspor

GSCimbom Portal
 
Üst Alt