Tudor'dan Zehir Zemberek Rapor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan Zehir Zemberek Rapor!

fft226_mf9074420.Jpeg

Kasımpaşa maçının ardından Galatasaray’da olağanüstü günler yaşanıyor. 3-1’lik yenilginin ardından soyunma odasına inen ardından da Florya’ya çıkartma yapan Başkan Dursun Özbek, oyunculardan kendilerini bir an önce düzeltmelerini isterken Igor Tudor’a da ev ödevi verdi.

Hırvat hocadan, gördüğü sorun ve eksikleri tek tek yazmasını istedi. Takım içinde kendisine karşı bir yapılanma olduğunu düşünen Tudor, eline kalemi kağıdı aldı ve yanlış gördüklerini yazıp yönetime sundu. Kasımpaşa maçının ardından, “Alınan sonuçta hocaların payı vardı ama Galatasaray’ın sıkıntısı hoca değil” diyerek oyuncuları işaret eden genç hoca, Muslera’dan Sneijder’e sert ifadeler kullandı.

İşte Igor Tudor’un yönetime sunduğu ve çok ses getirecek o rapor:

-Muslera düşüşte. Çünkü arkasında iyi bir yedeği yok. Yeni kaleci istiyorum.
-Ahmet iyi niyetli ama asla bu takımda oynayamaz. Semih, Koray da öyle…
-Serdar sakatlık düşüncesini kafasından atamıyor.
-Sabri ile Selçuk İnan arasındaki kaptanlık çekişmesi takımı çok etkiliyor.
-Carole, Linnes ve Cavanda, G.Saray ayarında değil.
-Nigel de Jong’u bundan sonra antrenmanlarımda görmek istemiyorum.
-Yasin Öztekin’in kafası ücretinin az olmasında. Zam istiyor.
-Wesley Sneijder mi teknik direktör, ben mi? Bunun kararını siz vereceksiniz!
-Bruma, G.Saray’ı kafasında silmiş. Kendisine oynuyor.
-Garry Rodrigues de takımın havasına uydu.
-Sinan Gümüş gereksiz yere şımartılmış. Kendisini çok iyi zannedip çalışmıyor.
-Eren gitmek istiyor ve kendisini idmanlara veremiyor.

Aspor

Sabri ile Selçuk'un sadece kaptanlık çekişmesine değinilmesi şerefsizlik.Rodrigues ise zaten o kadar iyi bir adam değildi takımın havasıyla alakası yok.Muslera'nın düşüşte olmasını ise yedek kaleciden dolayı olduğunu düşünmüyorum.

-Tapatalk-

tudor degil haberi yazan aspor calisanin raporu. basligi aspordan zehir zemberek rapor olarak degistireyim

Puhahah ne insanlar var yahu.
Adama sorarlar ne alaka lan? Diye bilmem anlatabildim mi.

Sen burada dursunu secerken veya ibraya gitmezken sorunu ne kadar kendinde ariyorsan bende o kadar ararim.

Fikir zehirlenmesi yasiyorsun resmen her konuda mesaj yazmaman senin adina daha iyi olabilir.

Sabri ve selçukun tek eksileri kaptanlık savaşı mıymış?
Şerefsizlikleri ve kerestelikleri ne olacakmış?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu raporu tudor yazdıysa yada masabaşı uydurmasıysa bile hepsi doğru, bu tespitleri biz aylardır söylüyoruz demekki herkes farkında.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir oyuncu düsünün ki aslinda söyledigi gercegi tüm ciplakligi ile yansitan bir itiraf, ki bu itirafin iceriginde ki konuda kendisi ilk üce girer, buna ragmen taraftartan sadece ve sadece tepkili mesajlar aliyor. Ve düsünün bu adam kac sezondur bu takimin kaptani.

Üst Alt