Tudor'u Beğenmiyorum Ama... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'u Beğenmiyorum Ama...

Igor Tudor'u begenmiyorum ama bu muhtesem kadroyu Tudor'a emanet edeceksek yandik gibisinden yorumlara katilmak mümkün degil.

fft226_mf9353000.Jpeg

Bu resmen yargisiz infazdir. Kadronun hala her tarafi dökülüyorken, Fernando ve Feghouli gelmemisken, üstüne stoper sol bek ve sol kanat mevkileri hala soru isaretiyken teknik direktörü konusmak akilci bir yaklasim degildir.

Kadroyu bir hale yola getirdik de eldeki teknik direktörü gönderiyoruz. Siz önce gidin Cavanda gibi kadro disi cöpleri, Emrah Tarik Donk gibi kadroda kendine yer bulan cöpleri, kendini nimetten sayan Selcuk Inan gibi cöpleri gönderin sonra imPARAtor ve bunak Lucescu hayalleri kurabilirsiniz.

Igor Tudor'u begenmiyorum ama bu muhtesem kadroyu Tudor'a emanet edeceksek yandik gibisinden yorumlara katilmak mümkün degil.

fft226_mf9353000.Jpeg

Bu resmen yargisiz infazdir. Kadronun hala her tarafi dökülüyorken, Fernando ve Feghouli gelmemisken, üstüne stoper sol bek ve sol kanat mevkileri hala soru isaretiyken teknik direktörü konusmak akilci bir yaklasim degildir.

Kadroyu bir hale yola getirdik de eldeki teknik direktörü gönderiyoruz. Siz önce gidin Cavanda gibi kadro disi cöpleri, Emrah Tarik Donk gibi kadroda kendine yer bulan cöpleri, kendini nimetten sayan Selcuk Inan gibi cöpleri gönderin sonra imPARAtor ve bunak Lucescu hayalleri kurabilirsiniz.

Katılıyorum .. Kadronun revizyonu olmadan transferlerle kaliteli oyuncu kitlesi takıma katılmadan Tudorun gitmesi sadece çöp oyunculara ve tüm yükü yeni hocaya atacak beceriksiz uyanık yönetime yarar..

Transferler takıma katılsın 2 3 maç bi oynasın çöplerin umudu kalmasın gitsinler sonra en azılı tudor düşmanı olalım..
Çöplerin hoca değişkliği umudyla hala bi takımla anlaşmadığını bilerek Tudor gitsin diyemem dememeliyiz..
Bkz: İlk kadro dışı kalanlardan Balta (talibi çok ama ya hoca değişirse diye son dk ya kadar bekleyecek)

Bahsedilen tüm transferler yapıldıktan sonra takımı görmek istiyorum, evet şu ana dek başarısızdır ancak bu takımın kurulmasında emeği büyüktür bunu göz ardı etmemek gerek.
Transferde oyuncu seçimleri bence gayet güzel , hele ki Selçuk da gönderilirse fernando ile feghouli kampa katılırsa o zaman bambaşka bir Galatasaray izleyeceğiz ben buna inanıyorum.

Halen sol bek , stoper , sol kanat ve forvet transferleri konuşuluyor.Altyapıdan forma bekleyen aslanlar var. ( tudor'un gençlere şans vereceğini malesef pek sanmıyorum )

Açıkçası Lucescu hamlesine karşıyım.Bu Tudor'a saygısızlık , takımın da konsantrasyonuna olumsuz bir etkisi olacaktır.

Terim gelene kadar Tudor kalmalı ve güvenoyu verilmeli , transferler tamamlanmalı.

İki sorum olacak. Östersunds a nasıl elendik suçlusu kim?

Suçlusu
transferleri yetiştiremeyen yönetim ....(ki mayısta transfer anlaşmalarımızı yaptık malum sezonu erken açıyoruz diyolardı)
Hocasız bile çıkıp oynayıp bu takımı eleyebilmeleri gereken oyuncular( ki gerçekten ilk maç resmen takımı sattılar hocaya komplo kurdular..Zaten 2. maç stadta seyirci baskısıyla baskı kurdular)
En son Tudor derim çünkü göndermek istediği 6 7 oyuncuyu sahada oynatmak zorunda kaldı..Bunu bilen oyuncularda ona göre oynadı

Igor Tudor kimdir, ne başarısı var, nasıl bir beklentiye girebiliriz veya bu kadar para harcanıp risk alınması doğru mu? Fatih Terim ya da Lucescu ikisini de istemiyorum yanlış anlaşılmasın ama bu ligde yabancı hoca ile çalışacaksan önceki yıllarda büyük kulüpleri çalıştırmış yabancı hocalarla çalışılması gerekiyor ya da büyük kulübün hocası olmayı bilen birisi lazım, hoca olmayı öğrenmeye çalışan birisi değil.

Bugün bir yerde gördüm bu sene 44.5m para harcanmış transfere şu ana kadar. Madem bu sezon feda deseydik ücretinde indirime giden oyuncularla ve tudorla devam etseydik ama öyle olmadı. Transfere bu denli para harcanmışken risk alınması doğru değil.

1.suclu futbolculardir. ne kadar kötü olursan ol galatasarayi temsil ediyorsan sahada %100ünü vereceksin. 2. sorumlu ise yönetimdir. bizi bunlara mahkum ettiler ama futbolcular buna ragmen maclari almaliydi. rakip ptt 1.lig seviyesindeydi..

Kimin haklı olduğunu zaman gösterecek. Ben Tudor gitsin o gelsin bu gelsin fatih gelsin lucescu gitsin diyenlerden değilim. Kim kalırsa kalsın umurumda değil. Sonuç odaklıyım ben. Ben taraftarım iyi futbolu gollü futbolu kim oynatacaksa o olsun.
Ama ben takımı Östersunds karşısında öyle görünce şok oldum. Tam bir hayal kırıklığı. 6 aydır başında olduğun takım bu olmamalıydı. Geçen seneden hiçbir şey katmamış oyuna. Donuk; ileri top taşımakta zorlanan bir takım. Şunu ekleyeyim Tudor'un iki maçlık kredisi var Benim gözümde; 3 değil. O iki kaçta ezici güçle iyi bir oyun sergileyemezse vakit kaybetmeden gönderilmeli. Net bir şekilde.

Suçlusu
transferleri yetiştiremeyen yönetim ....(ki mayısta transfer anlaşmalarımızı yaptık malum sezonu erken açıyoruz diyolardı)
Hocasız bile çıkıp oynayıp bu takımı eleyebilmeleri gereken oyuncular( ki gerçekten ilk maç resmen takımı sattılar hocaya komplo kurdular..Zaten 2. maç stadta seyirci baskısıyla baskı kurdular)
En son Tudor derim çünkü göndermek istediği 6 7 oyuncuyu sahada oynatmak zorunda kaldı..Bunu bilen oyuncularda ona göre oynadı

Valla bu felaket yönetim 3 oyuncuyu Temmuz'un başında takıma getirdi. İnkar etmeyin. Üstelik üç kritik noktaya. Haziran sonunda Temmuz ayının başında kaç kulüp transfer yaptı. Hangi yıldız oyuncu takıma katılır. Elemek için yeteri kadar oyuncumuz vardı.

Diğer iddian futbolcuların oynamadığı. Bu tartışılır; olabilir. Yıllardır Türk futbolunun kanayan yarası bitmeyen tartışması. O zaman Tudor gerçekten teknik direktörlüğünü gösterip Selçuk ve Yasin'i takımdan göndermeli. Acilen.

Bahsedilen tüm transferler yapıldıktan sonra takımı görmek istiyorum, evet şu ana dek başarısızdır ancak bu takımın kurulmasında emeği büyüktür bunu göz ardı etmemek gerek.
Transferde oyuncu seçimleri bence gayet güzel , hele ki Selçuk da gönderilirse fernando ile feghouli kampa katılırsa o zaman bambaşka bir Galatasaray izleyeceğiz ben buna inanıyorum.

Halen sol bek , stoper , sol kanat ve forvet transferleri konuşuluyor.Altyapıdan forma bekleyen aslanlar var. ( tudor'un gençlere şans vereceğini malesef pek sanmıyorum )

Açıkçası Lucescu hamlesine karşıyım.Bu Tudor'a saygısızlık , takımın da konsantrasyonuna olumsuz bir etkisi olacaktır.

Terim gelene kadar Tudor kalmalı ve güvenoyu verilmeli , transferler tamamlanmalı.

durumun özeti budur yani m,llet boşa tanatana yapıyor..tudor 1 yıl şansı hak ediyor kim ne derse desin..

Valla bu felaket yönetim 3 oyuncuyu Temmuz'un başında takıma getirdi. İnkar etmeyin. Üstelik üç kritik noktaya. Haziran sonunda Temmuz ayının başında kaç kulüp transfer yaptı. Hangi yıldız oyuncu takıma katılır. Elemek için yeteri kadar oyuncumuz vardı.

Diğer iddian futbolcuların oynamadığı. Bu tartışılır; olabilir. Yıllardır Türk futbolunun kanayan yarası bitmeyen tartışması. O zaman Tudor gerçekten teknik direktörlüğünü gösterip Selçuk ve Yasin'i takımdan göndermeli. Acilen.
10 gün önce geldiler biri ilk maçta yoktu bile..
Kadro yapılanması akıllıca ve hiçbir yerliye ki daha yeni yapılmış serdar ve ahmete bile yüz vermeyip stoper istiyo.. Sol ayaklı stoper arıyo ama baltanın yüzüne bakmıyo.. Bu özelliklerini takdir ediyorum onun dışında kendi çalıştırdığı kurduğu tam kadro takımla 2 3 maç en az görmek lazım..

Tudor Österbilmemneye bizi eleterek çok büyük çömezlik yapmıştır. O maça süper amatörden herhangi bir takım getirsen o taraftar desteği ile 2-3 gol atıp işi bitirirdi. Ben de çok istedim gelmesini ama böyle korkak olduğunu düşünmemiştim. Korkaklıktan kastım sürekli bahanelerin arkasına sığınmalar, 2 hafta çalışıyoruz vs yalanları, kadro planlamasında gönderirken erken davranılması, alırken geç kalınması vs. vs.
Başarılı olsun çok isterim ama geldiğinden beri dikiş tutturamamış, adam akıllı top oynatamamış olması hep (-) hanesinde yazacak.

Tudor konusunda canımı en sıkan şey, medyanın haddinden fazla hakaret içeren eleştirileri. Ne yazık ki bir Allah'ın kulu da çıkıp sen ne diyon birader demiyor bu adamlara. Başarısız dahi olsa kimse Galatasaray kulübü çalışanını bu şekilde rencide edici kelimelerle eleştiremez.

Üst Alt