Tudor'u Yedirmeyin! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'u Yedirmeyin!

3-4-2-1 oynuyordu besiktas. Ancak bizim gibi yari sahayi 45 dk. da 3 defa gecmektense japon kale mac yapiyorlardi bu sistemle. Tudorun en buyuk yanlisi o sistemi suanki oyuncular ile oynayabilecegimizi dusunmesi.

Derbilerde kontrollu oynanir ki o dönem de öyleydi

Tudor'un sistem konusunda yanlisi yok

Oyuncu degisikligi konusunda bugun yanlisi oldu,Sneijder degil podolski cikmaliydi

Ayrica maca baskili baslayan taraf bizdik,penaltimiz verilmis olsaydi suan bambaska seyler konusuyorduk

Hadi lan oradan.

4-2-4 taktiğiyle sahaya santraforsuz çıkan adamdan sokak köpeği olmaz.

Galatasaray taraftarında büyük bir zeka geriliği de baş göstermeye başladı Dursun yönetimiyle beraber.

Bugün sahaya çıkan Galatasaray kadrosu elde ki leş malzemeye rağmen rezaletti. Stoperden devşirme sağ bek, sol kanattan devşirme santraforumsu ofansif orta saha.

Muslera
Semih-Ched-Balta-Carole
Jong-Selçuk
Yasin-Sneijder-Podolski-Bruma

Bu kadroyu bu şekilde sahaya sokak köpeği bile sürmez. Daha zekidir desen çizer 3-5-2 fln yapar en azından.

Derbilerde kontrollu oynanir ki o dönem de öyleydi

Tudor'un sistem konusunda yanlisi yok

Oyuncu degisikligi konusunda bugun yanlisi oldu,Sneijder degil podolski cikmaliydi

Ayrica maca baskili baslayan taraf bizdik,penaltimiz verilmis olsaydi suan bambaska seyler konusuyorduk

Penalti konusuna katiliyorum. Ancak sistem gorusune katilmiyorum. Bu takim bu sistemi oynayamaz. Elimizde boyle bir oyuncu grubu yok. 9 gun degil 900 gun calissada bu takim bu sistemin gerektirdiklerini yerine getiremez. En az 8 transfer lazim Tudorun istedigi oyun tarzini oynamak icin.

Ben sunu biliyorum. Besiktas yenilmeyecek bir takim degil. Hepimizin yazdigi gibi kadroyla

Semih-Ched-Balta-Carole
De Jong-Josue
Garry-Sneijder-Bruma
Eren(Podolski)

kadrosuyla ciksaydi biz bu maci kesinlikle kazanirdik.

Oyuncu degisikliklerindeki hatasini herkes kabul ettigi icin yazmadim bile.

Son düzenleme:
Penalti konusuna katiliyorum. Ancak sistem gorusune katilmiyorum. Bu takim bu sistemi oynayamaz. Elimizde boyle bir oyuncu grubu yok. 9 gun 900 gun calissada bu takim bu sistemin gerektirdiklerini yerine getiremez.

Oyuncu degisikliklerindeki hatasini herkes kabul ettigi icin yazmadim bile.

4-2-3-1'i de oynayamiyor

En azindan bu sekilde pozisyon vermedik,hatta pozisyon vermeden gol yedik kendi kalemize attik

Hadi lan oradan.

4-2-4 taktiğiyle sahaya santraforsuz çıkan adamdan sokak köpeği olmaz.

Galatasaray taraftarında büyük bir zeka geriliği de baş göstermeye başladı Dursun yönetimiyle beraber.

Bugün sahaya çıkan Galatasaray kadrosu elde ki leş malzemeye rağmen rezaletti. Stoperden devşirme sağ bek, sol kanattan devşirme santraforumsu ofansif orta saha.

Muslera
Semih-Ched-Balta-Carole
Jong-Selçuk
Yasin-Sneijder-Podolski-Bruma

Bu kadroyu bu şekilde sahaya sokak köpeği bile sürmez. Daha zekidir desen çizer 3-5-2 fln yapar en azından.
peki her boku eleştiren hatta yanlış kanat çırptı diye kuşu bile eleştirme potansiyeline sahip olan üstüne birde üyelere geri zekalı yakıştırması yapan deha Saykal

Podolskinin yerine oynayabilecek derdiyok ne yaptı? Hemde onun oyuna girdiği dakikalarda herzaman ki sistem ile oynuyorduk?

peki her boku eleştiren hatta yanlış kanat çırptı diye kuşu bile eleştirme potansiyeline sahip olan üstüne birde üyelere geri zekalı yakıştırması yapan deha Saykal

Podolskinin yerine oynayabilecek derdiyok ne yaptı? Hemde onun oyuna girdiği dakikalarda herzaman ki sistem ile oynuyorduk?

Sana salatalık ve yoğurt veriyorlarsa sen irmik helvası yapmayı denemeyeceksin. Cacık yapacaksın.

Bugün Sabri'ye bile muhtaçtık.
Muslera
(linnes)Sabri-Balta-Ched-Carole
Jong-Tolga
Bruma-Sneijder-Podolski
Eren

veya

Muslera
Jong
Bruma-Sneijder-Rodri
Eren-Podolski

Bu kadroyu çıkarmak için zeki olmaya gerek yok.

4-2-3-1'i de oynayamiyor

En azindan bu sekilde pozisyon vermedik,hatta pozisyon vermeden gol yedik kendi kalemize attik

Pozisyon vermedik ama bir kac ciliz girisim ve de Podolskinin yuzde yuzluk pozisyonu haric pozisyona da giremedik. Macin hakki beraberlikti. Penaltimiz verilse galipte gelebilirdik. Ancak ben mentalite olarak Galatasarayin basinda hucumu savunmadan daha fazla dusunmeyen bir anlayisin basarili olacagini dusunmuyorum. Prandelli en son bu tarz hep beraber topun arkasina gecip sert savunma tabanli bir anlayis kurmaya calisti 10 mac sonra biletini kestiler.

Bugun biz savunmayi hucumdan daha fazla dusunduk. Neticesinde oyle yada boyle yine yenildik. Ben Galatasarayin basinda eziklere onlem alan bir futbol anlayisi gormek istemiyorum. Besiktas begen yada begenme kendi futbolunu oynadi ve kazandi.

Ayrica Tudor gelecek hafta bu taktik ile de cikmayacaktir.

Sana salatalık ve yoğurt veriyorlarsa sen irmik helvası yapmayı denemeyeceksin. Cacık yapacaksın.

Muslera
Jong-Tolga
Bruma-Sneijder-Podolski
Eren

veya

Muslera
Jong
Bruma-Sneijder-Rodri
Eren-Podolski

Iste sonunda futboldan anlayan bir renktasimiz

Pozisyon vermedik ama bir kac ciliz girisim ve de Podolskinin yuzde yuzluk pozisyonu haric pozisyona da giremedik. Macin hakki beraberlikti. Penaltimiz verilse galipte gelebilirdik. Ancak ben mentalite olarak Galatasarayin basinda hucumu savunmadan daha fazla dusunmeyen bir anlayisin basarili olacagini dusunmuyorum. Prandelli en son bu tarz hep beraber topun arkasina gecip sert savunma tabanli bir anlayis kurmaya calisti 10 mac sonra biletini kestiler.

Bugun biz savunmayi hucumdan daha fazla dusunduk. Neticesinde oyle yada boyle yine yenildik. Ben Galatasarayin basinda eziklere onlem alan bir futbol anlayisi gormek istemiyorum. Besiktas begen yada begenme kendi futbolunu oynadi ve kazandi.

Ayrica Tudor gelecek hafta bu taktik ile de cikmayacaktir.

Bjk ligin en organize takimi

Sezon basindan bu yana futbol oynamiyor zaten takim simdi böyle bir macta güzel futbol beklemek yanlis olur

Cok pozisyon verdigimiz icin Kisa sürede cözüm üretmek gerekiyordu ki bence bu konuyu cözdü

Bjk'dan daha fazla pozisyonumuz var ama sanssiz bir gol ile Maglup olduk

Sonuc olarak Maglup olduk diyeceksin dogru ama bu tudor'un kötü bir Td oldugu anlamina gelmez,takimda birseyleri degistirmek icin cabaliyor

Muslera
Jong-Tolga
Bruma-Sneijder-Podolski
Eren

veya

Muslera
Jong
Bruma-Sneijder-Rodri
Eren-Podolski

Linnes hatasını bir kenara koyuyorum

yazdığın iki kadroda bok gibi

Podolski kanatta adam daha santraforda yürüyemiyor

İkinci kadron çift forvet üstüne Rodriguez ve Bruma kanatları yani kafadan iki tane geri gelmeyen, artı iki tane geri gelseler bile defansif özellikleri kötü olan oyuncular üstelik bir de de jong tek başına.. be sayın deha beşiktaş tolga ve de jong ikilisi varken orta sahada top göstermedi dd jong tek başına ne yapacak acaba

4-2-4 çıkmayan adama 4-2-4 çıktı diye eleştiren adam 4-1-5 kadrosu yazmış

buda millete burda geri zekalı diyor ya yuh artık

Son düzenleme:
iyi niyetli ama olmasi imkansiz bir post olmus.

sebebleri ise cok net. bu arada tudor iyidir veya kotudur olayina hic girmeyecegim cunku farketmez.

1. kim yedirmeyecek tudoru? hani su statta 10 saniye yonetim istifa diye bile bagiramayan grup mu? yoksa 100 kisi bile toplanamayip floryaya gidemeyen grup mu?

2. dursun net tudoru yiyecektir. tudorun veya herhangi bir teknik direktorun bu kadro ile basarili olmasi imkansizdir. zaten tudorun kontratina bakarsaniz bunu cok net anlayacaksiniz. sene sonunda tek tarafli fes etme hakki var kulubun. bunu babasinin hayrina koymadi oraya dursun capsizi. bu seneyide liderden absurd bir puan farkiyla 3,4 veya 5inci bitirdigimizde biraz tepki olacak ve tudoru hemen gonderecekdir dursun.

sonra size olacaklari cok net sekilde aciklayayim. tudor gonderildigi andan itibaren basina terim geliyor haberleri yaptirilacaktir. terim zaten bu yonetimle gelmez (bunda herhalde hemen hemen herkes hem fikirdir) ama terimde ilgiyi cok sevdiginden ve Galatasaray'in kendine muhtac oldugunu bildiginden haberleri yalanlamayacaktir. ve bizim taraftar bu sekilde bir iki ay oyalanacaktir.

terimin gelmeyecegi kesinlestikten sonra neredeyse basaksehirle butun transferlerini yapmis, yeni sezona hazirlanmis ve sampiyonlar liginde on eleme oynayacak olan abdullah avciya saldiracaktir dursun.

burada onumuze iki ihtimal cikiyor.

1. avci gelecek ve zaman verilmeyecegi icin ve kadro halen bok gibi olacagi icin basarisiz olacaktir.

2. avci bir kez daha teklifi kabul etmeyecektir ve yonetim cirpinarak advocat tarzi kafasinda futbolu bitirmis ve sadece para icin gelecek bir yabanci hoca getirecektir. sonumuz yine husran olacaktir.

bu olacaklar maalesef cok net arkadaslar.

Iste sonunda futboldan anlayan bir renktasimiz
eğer bu kadroları yazan biri futboldan anlıyorsa bende istanbula dördüncü köprüyü dikerim aga

birinci kadroda Podolski kanatta tolga de jong orta sahası ki olmadığını gördük, ikinci kadroda çift forvet, defansif özellikleri sıfır iki kanat ve de jong ortada tek başına.

Herhalde beşiktaşın tecavüzüne uğramak istiyordunuz

siz ofansif futbolu çift forvet, iki tane ofansif özelliği olan ama defansif özelliği olmayan kanat oyuncularından ibaret sanıyorsunuz

Hayır efendim ofansif oyun için önce merkez orta sahan iyi olacak ki buda malesef bizde yok.

Son düzenleme:
Bjk ligin en organize takimi

Sezon basindan bu yana futbol oynamiyor zaten takim simdi böyle bir macta güzel futbol beklemek yanlis olur

Cok pozisyon verdigimiz icin Kisa sürede cözüm üretmek gerekiyordu ki bence bu konuyu cözdü

Bjk'dan daha fazla pozisyonumuz var ama sanssiz bir gol ile Maglup olduk

Sonuc olarak Maglup olduk diyeceksin dogru ama bu tudor'un kötü bir Td oldugu anlamina gelmez,takimda birseyleri degistirmek icin cabaliyor

Ben kotu bir Teknik Direktor demedim. Hatta benim en sevdigim tarz hareketli hirsli Simeone tarzi bir hoca. Ancak bugun oynatmaya calistigi oyun belki bugun galip gelebilirdi ancak Galatasarayin tarihine bakarsan biz sampiyon oldugumuz her sene kendi oyunumuzu rakibe kabul ettirmisizdir. Ne zaman onlem amacli oyunlar oynadik o sene hep basarisiz olduk.

Tudor sene basinda duzgun bir yonetimle gelseydi pekala basarili olabilrdi. Ancak ne Tudorun basarili olabilmesi icin gerekli zemin var ne de bu yonetim Tudorun cabasini takdir edip uzun sure bekleyebilir.

Bu sene zaten bitti. Benim gorusum sene sonunda Ftye gidilmeli. Eger alinamiyorsa avrupadan cok kariyerli bir hocaya gidilmeli. Yine olmuyorsa Tudora imkan verilip istedigi takim kurulmali. Ancak ben Tudorun bu gomlegi tasiyabilecegi gorusunde degilim. Ama sene sonuna kadar adam bis sistem oturtur ve biz en azindan ne oynadigi belli olan bir takim oluruz o zaman lafimi yutmasinida bilirim

eğer bu kadroları yazan biri futboldan anlıyorsa bende istanbula dördüncü köprüyü dikerim aga

birinci kadroda Podolski kanatta tolga de jong orta sahası ki olmadığını gördük, ikinci kadroda çift forvet, defansif özellikleri sıfır iki kanat ve de jong ortada tek başına.

Herhalde beşiktaşın tecavüzüne uğramak istiyordunuz

siz ofansif futbolu çift forvet, iki tane ofansif özelliği olan ama defansif özelliği olmayan kanat oyuncularından ibaret sanıyorsunuz

Hayır efendim ofansif oyun için önce merkez orta sahan iyi olacak ki buda malesef bizde yok.

Sizde efendim defansif futbolu 3 tane stoper 1 tane stoperden bozma bek Iki kazma kesici orta saha saniyorsunuz. Turkiye liginde en iyi defans hucumdur. Bunuda besiktas gibi son derece siradan defans hattina sahip takim gayet net gosteriyor.

Sizde efendim defansif futbolu 3 tane stoper 1 tane stoperden bozma bek Iki kazma kesici orta saha saniyorsunuz. Turkiye liginde en iyi defans hucumdur. Bunuda besiktas gibi son derece siradan defans hattina sahip takim gayet net gosteriyor.
hayır sanmıyorum tam aksine bak ne yazmışım merkez orta sahan iyi olacak ve bu malesef bizde yok.

Bugün ilk senesinde oynadığı oyun ile bir melo lazım yanına da josueden iki gömlek üstün bir sekiz numara lazım

Tudoru defansif oynamakla suçluyorsun ama adam bugün 3-5-2 ile çıktı sahaya

Linnes hatasını bir kenara koyuyorum

yazdığın iki kadroda bok gibi

Podolski kanatta adam daha santraforda yürüyemiyor

İkinci kadron çift forvet üstüne Rodriguez ve Bruma kanatları yani kafadan iki tane geri gelmeyen, artı iki tane geri gelseler bile defansif özellikleri kötü olan oyuncular üstelik bir de de jong tek başına.. be sayın deha beşiktaş tolga ve de jong ikilisi varken orta sahada top göstermedi dd jong tek başına ne yapacak acaba

4-2-4 çıkmayan adama 4-2-4 çıktı diye eleştiren adam 4-1-5 kadrosu yazmış

buda millete burda geri zekalı diyor ya yuh artık

Besiktasin top gostermemesinin nedeni bizim prese Besiktasin 3.bolgesinde baslamamiz. Besiktas paslarinin cogunu 2. bolgede antrenman havasinda yapti cunku Tudor takima pres yaptirip yormak istemedi. 3. bolgelerini iyi kapattik dogru ancak biz bugun beraberlige cikmis bir takim gibi oynadik

Tudorun oynatmaya calistigi sistem Turkiye liginde tutmaz. Hic tuttugu da gorulmemistir. Tudorun en buyuk hatasi ise bu sistemi bu oyuncular ile oynayabilecegini dusunmesidir. Ben gorecegimi gordum. Tudor bu mentaliteyle bize basari getiremez.

Tudor'un sistemi ile bugünkü oyuncular uyumadi. (revizyon sart bu ara... sec ne istedini sistemi, Oyuncular vasat )
TUdor istedi 4-5 Oyuncu yu alir sistemine göre..ondan sonra bakarsin TR de tutuyor mu tutmiyor mu...

Besiktasin top gostermemesinin nedeni bizim prese Besiktasin 3.bolgesinde baslamamiz. Besiktas paslarinin cogunu 2. bolgede antrenman havasinda yapti cunku Tudor takima pres yaptirip yormak istemedi. 3. bolgelerini iyi kapattik dogru ancak biz bugun beraberlige cikmis bir takim gibi oynadik
eğer orta ikili de jong selçuk değilde tolga önünde josue olsaydı beşiktaş top göremezdi 3-5-2 ile çıkan adam beraberliğe çıkmaz

sistem işlemedi ama böyle bir sistem beraberlik için çıkılan bir sistem değildi

bir tek Carole belki de jong ile birlikte beşinci defansif oyuncu sayılabilir ama Carole devamlı ileri çıktı

Üst Alt