Tudor'u Yedirmeyin! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'u Yedirmeyin!

Sayin forumdashlarim sevgili Galatasaraylilar!

Senelerdir gs izlerim ilk defa kendi sistemini oturtmaya calisan bir td gördüm.

Belki bugun sampiyonluk gitti ama bu dökük ve bazi satisci futbolculara ragmen ne oynadigini bilen bir gs izledim.

Bu seneden zaten birsey olmayacagini hepimiz biliyorduk asagi yukari, birakin Igor hocamiz sistemini oturmaya calissin yemeyin adami.

3 senedir futbolcuya dayali duzeni izlemekten sizede gina gelmedimi?

Bunu bozabilecek yegane adam Tudordur!

Yazin istedigi 4 5 topcuyla bile bu takimdan birseyler yaratabileceginin sinyalini bize gösterdi hocamiz.

Ben normalde pek ciddi futbol konusmam cunki konusalacak bi isik hic görmedim, prandelliler riekler sampion yapsa dahi hamzalar mancinileri denizliler gördükce ciddi bise konusmak cok mantiksizdi.

Ilk defa bi isik gördüm bakin en kötü günde bunu yaziyorum

Sakina sakin tum buyuk Galatasaray taraftarina sesleniyorum Tudor hocamizi cakallara yedirmeyin.

Bu adam ilerisi icin umut veriyor!

Iyi forumlar

Tudorun oynatmaya calistigi sistem Turkiye liginde tutmaz. Hic tuttugu da gorulmemistir. Tudorun en buyuk hatasi ise bu sistemi bu oyuncular ile oynayabilecegini dusunmesidir. Ben gorecegimi gordum. Tudor bu mentaliteyle bize basari getiremez.

Bu arada eleştiriden korkmayın. Tudor'un çömez olduğu, en azından büyük takım için çömez olduğunu 2 maç gösterdi. Ben yıkılsın, yerle bir olsun demiyorum ama 2 maçta da çok kötüydü. Böyle devam ederse kalma ihtimali zor olur. 2. olabilsek bari.

Ben de yeni sezonun ilk 4-5 haftasına kadar eleştirmeyi düşünmüyorum.

Aynısı Riekerink için de geçerliydi. Ama harcandı yapacak bir şey yok.

riekerink hocamın arkasında durduğum gibi tudor hocamında daima arkasındayım

takım komple tudora bırakılmalı ve dursun özbek o koltuktan indirilmeli

2 maçta pozisyon vermedik ama 2 gol yedik biri yüzde 100 kaleci hatası diğeri yüzde 100 şansızlık..
bu iki maçın skoru çrize 0-1 GSARAY
GSARAY 1-0 bjk
olabilirdi buna hakem ve kısmet izin vermedi..
adamı eleştirirken hakkını verip sonra eleştireceksin ilk defa taaaa lucescu zamanından beri rakibe basit pozisyon hediye etmediğimizi gördüm..
ışık fazlasıyla var..

maxresdefault.jpg

2 maçta pozisyon vermedik ama 2 gol yedik biri yüzde 100 kaleci hatası diğeri yüzde 100 şansızlık..
bu iki maçın skoru çrize 0-1 GSARAY
GSARAY 1-0 bjk
olabilirdi buna hakem ve kısmet izin vermedi..
adamı eleştirirken hakkını verip sonra eleştireceksin ilk defa taaaa lucescu zamanından beri rakibe basit pozisyon hediye etmediğimizi gördüm..
ışık fazlasıyla var..
yüzde yüz kaleci hatası mı? Hadi koy bakalım kaleye neueri falan o frikiği çıkarabiliyor mu

Üst Alt