Tudor'un 11'i Netleşiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un 11'i Netleşiyor!

Yeni sezon öncesinde şu ana kadar kadrosunu Maicon, Gomis ve Belhanda ile güçlendiren sarı-kırmızılı yönetim sağ bek, sol bek ve kanat transferinde de sona yaklaştı. İşte Tudor'un istediği isimler ve muhtemel oyun kurgusu.

Defansta geçtiğimiz sezon yaşanan sıkıntı üzerine ilk neşteri buraya vuran yönetim Maicon ile sözleşme imzalarken, Sevilla'nın başarılı sağ beki Mariano transferinde de mutlu sona ulaştı. Son olarak sol bek için Hırvat Milli Takım futbolcusu Ivan Strinic ile ilgilenen Tudor'un ekibi bu transfer gerçekleşirse defans revizyonunu tamamlamış olacak.

En büyük değişim geçiren mevkilerden biri de hucüm bölgesi olurken, bu bölgede Podolski-Bruma ile yollar ayrılıp Sneijder'de kadro dışı bırakıldı. Şu ana kadar Belhanda ve Gomis'i kadrosuna katan sarı kırmızılı ekip, Feghouli ve Konoplyanka ikilisinden biri ile ön bölgeyi takviye etmeyi planlıyor.

ORTA SAHA İÇİN İMBULA, LEMINA & VAINQUEUR 'DAN İKİSİ

Felipe Melo sonrası bir türlü dolmayan ön libero mevkisi için iki takviye düşünen Galatasaray'da İmbula ve Lemina ısrarı devam ederken, Vainqueur da bu isimlere stepne olarak tutuluyor. Tudor herhangi bir aksilik olması durumunda Vainqueur ve bu iki isimden birinin kadroya katılması için yönetime talimat verdi.

TUDOR'UN KAFASINDA Kİ 11
3888952_news.jpg

mariano-sevilla_v1amvp3xsjep1ambu3xvtcf4f.jpg
3430272_news.jpg
serdar-aziz-galatasaray_edx45f3ks4ye18sxnomulnicp.jpg
ivan-strinic-napoli-serie-a-2016-17_8tnb2qls7sga159nlam6pf5mg.jpg

gianelli-imbula-equipe-de-france_7w9h93o5wqql12luvybkcjxs4.jpg
mario-lemina-juventus-serie-a_dh50uk1k59vh1mkad0njpzoih.jpg

sofiane-feghouli-valencia-monaco-uefa-champions-league-playoff-08192015_1xlobj94c1t4zzn4rdcezeld6.jpg
younes-belhanda-nice_11pfw7su5vg45178ex3geqh5qz.jpg
garry-rodrigues-galatasaray_2tg0ozfwruev1qbg60lakt8kr.jpg

bafetimbi-gomis-marseille-lille-ligue-1-18122016_4tm04zkcc8kz1pvxree3i7oud.jpg

YEDEKLER

1. Eray
2. Linnes
3. Ahmet
4. Tolga
5. Selçuk
6. Yasin
7. Eren​

Yasin gerçekten hızlı bir topçu BvB altyapısından olduğunu da belli ediyor ama gram akıl yok Yasin'de be reis tamam Garry süper topçu demiyorum ama Yasin hareketleriyle filan bence artık kredisini doldurdu
Bence ikisinde de akıl yok ama dediğin gibi Yasin'in altyapısı devreye giriyor koşuları falan da gayet iyi ama beyin yok.

Bana göre Garry net bir şekilde daha gerizekalı bir adam. Bu adam çok küfür yer bu sezon düzenli ilk 11 oynarsa. Dümdüz bir herif buna 3,5 vermek ihanettir.

Bence ikisi de gitmeli ve daha kaliteli kanatlara ihtiyacımız var.

sent via GSC

tolga ve selcuku yüksek maaslari yüzünden ayni anda kesemezsin
birinden biri mutlaka sahada olacaktir
rodrigezi 11lere yazanlar ilk sövenler olacaktir 1-2 aya kalmaz
belhandayi da fazla izleyemedim ama cidden kreatiflik acisindan fazla is yapmazsa sneijderi cok arariz

Bence ikisinde de akıl yok ama dediğin gibi Yasin'in altyapısı devreye giriyor koşuları falan da gayet iyi ama beyin yok.

Bana göre Garry net bir şekilde daha gerizekalı bir adam. Bu adam çok küfür yer bu sezon düzenli ilk 11 oynarsa. Dümdüz bir herif buna 3,5 vermek ihanettir.

Bence ikisi de gitmeli ve daha kaliteli kanatlara ihtiyacımız var.

sent via GSC

Geçen sene en iyi oyuncumuz Bruma vardı o mevkide şimdi orada Garry-Yasin ikilisiyle filan geçirisek bayağı düşüş yaşarız. Gerçekten 2 tane yarım yamalak sol kanat oyuncumuz olacağına satıp Konoplyanka gibi net bir sol kanat alsak

Bu transfer anlayışını sürekli dile getiriyoruz reis ama maalesef sadece dediğimiz ile kalıyoruz

Geçen sene en iyi oyuncumuz Bruma vardı o mevkide şimdi orada Garry-Yasin ikilisiyle filan geçirisek bayağı düşüş yaşarız. Gerçekten 2 tane yarım yamalak sol kanat oyuncumuz olacağına satıp Konoplyanka gibi net bir sol kanat alsak

Bu transfer anlayışını sürekli dile getiriyoruz reis ama maalesef sadece dediğimiz ile kalıyoruz
Oraya kimseyi almazlar bu ikisi var diye zaten. Sağ kanata adam bakıyorlar.

Benim korkum bunlar yakında Yasin ile sözleşme uzatacaklar.

sent via GSC

Üst Alt