Tudor'un Adanaspor Maçı İlk 11'i Belli Oluyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Adanaspor Maçı İlk 11'i Belli Oluyor!

galatasaray.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Adanaspor maçı 11'ini kafasında netleştirmeye başladı.

Kalede her zamanki gibi Fernando Muslera görev alacak.

Hırvat teknik adam taktik antrenmanda savunma üçlüsünü Ahmet Çalık, Semih Kaya ve Chedjou‘dan kurdu.

Orta sahada De Jong, Selçuk İnan, sağ kanatta Yasin Öztekin ve sol kanatta Carole yer alırken, ileri üçlüde ise Sneijder, Podolski ve Eren Derdiyok şans buldu.

Galatasaray’da sakatlıkları devam eden Bruma ve Serdar Aziz dışında eksik bulunmuyor.

Gamaspor

Garry nasıl olmaz lan kolpaspor?
Yasin oynamasın xtirsin gitsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selçuk de jong sneijder podolski :D adana yürüyerek gelecek desenize. Bir de bunların yanında beyin özürlü yasin semih falan var. Kadro gerçekten rezalet.

Korkak Tudor ,yasin ve carole'dan 3-5-2 veya 3-4-3 ün kanadı olmayacağını bir türlü anlamadı.

Neyse zaten 5 haftaya kalmaz kıçına tekmeyi yiyecek olan yine bize olacak.

DEFOL dursun!

Senin icin hic baslamadi ki bitsin

Iyi isler yaptigimiz genclerbirligi ve antalya macindan sonra olumlu mesajlarin görmedim yani senin icin bitse ne olur bitmese ne olur

Dogru. Hicbir umut gormuyorum kendisinde.

Iyi isler yaptigimiz genclerbirligi ve antalya maclarinda dahi ciddi hatalari var bana gore( ve forumun coguna gore). Nitekim -iyi isler- yaptigi maclarda dahi son dk. golleriyle kazandik.

Aliskanlik haline getirdiniz anasini satim hoca degistirmeyi... Bizim taraftardan cidden bi cacik olmaz...

Bastan anlasalim, her 10 haftada bi hoca degistirelim. Anlastikmi?

JOR a haksizlik edildigini bas bas bagirdik simdide Tudor hakkimda diyorum... Haksizlik ediyorsunuz yine arkadaslar!

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Üst Alt