Tudor’un Büyüklere Karşı Galibiyeti Yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor’un Büyüklere Karşı Galibiyeti Yok

Ben gayet düşünebiliyordum ki dediğin maçların en az 2 tanesini kazanmayı hak ettik ve kazanacak oyunu oynadık bireysel hatalar ve beceriksizlerden kaybettik tabii bunlar da futbolun içinde elbette bir bahane olarak söylemiyorum ancak o maçları kazanacak dereceye geldik ve kazanmayı hak edecek oyunlar oynadık. Tudor geldiğinden beri hangi büyük maçı kazanma olasılığımızın olduğu bir an oldu veya sence bir tane dahi olsun kazanmayı hak ettiğimiz bir maç çıkardık?

Trabzon maçında atak yapıyorduk ama pozisyon zenginliği yoktu.Başakşehir ve Fener'e karşı hiçbir şey oynamadık.Dünkü maçtan pek de bir farkı yoktu.

Neyse,dediğimin doğru olup olmadığı Tudor yarın birgün kovulduktan sonra belli olacak zaten.

Trabzon maçında atak yapıyorduk ama pozisyon zenginliği yoktu.Başakşehir ve Fener'e karşı hiçbir şey oynamadık.Dünkü maçtan pek de bir farkı yoktu.

Neyse,dediğimin doğru olup olmadığı Tudor yarın birgün kovulduktan sonra belli olacak zaten.
Her iki postumda sorularıma cevap vermeyip konuyu başka alanlara çekerek savunduğun görüşe ne kadar inandığını ortaya çıkarmış oldu zaten benim adıma sonra da görülecek bir şey yok kendi adıma. Elbette değişecek bu belki bugün belki yarın onu o zaman konuşuruz konumuz şimdi idi sen de onunla ilgili yorumunu destekleyecek bir söylemde bulunmadığına göre benim adıma konu kapanmıştır, teşekkürler.

Son düzenleme:
Geçen sene içerde hepsini kaybedecek kadar yetersiz bir kadromuz olduğunu da düşünmüyorum.Aynı olayları yaşamaktan bıkmıyoruz ısrarla.Tudor suçludur ama büyük maçları kazanıyorduk da o geldi durulduk tarzı bir olay yoktu yani,arkası da vardı bunun.Tek dediğim bu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bunun Tudor'un da başına gelmesi korkum.

Geçmiş senelerdeki kadroyla bu seneki kadroyu bir tutuyorsan, o zaman da derim ki ''Boşa harcanmış onca para''...

Öyle değil; kadronun yenilenme ihtiyacı FFP vs vs nedeniyle 3-4 yıl ertelendi. Nihayet bu sezon başında ise yıllara yayılacak kallavi bedellerle toptan yenileme yapıldı. Tek tek bakıldığında hemen hepsi kalitesi belli isimler. Şans-fikstür, ne denirse densin iyi de başlamışken, devamı getirilemiyorsa bunun hesabı sorulur elbette..

Geçmiş senelerde yapılmaya çalışılan 'ucuz pansuman' dan öteye gitmeyecek transferlerle, bu yıl altına girilen büyük külfeti bir tutuyorsan, bileyim de ona göre davranayım sana karşı. Ya zannettiğim kadar aklıselim sahibi olmadığını düşüneceğim, yahut samimiyetinden şüphe edeceğim, üzülerek...

Geçmiş senelerdeki kadroyla bu seneki kadroyu bir tutuyorsan, o zaman da derim ki ''Boşa harcanmış onca para''...

Öyle değil; kadronun yenilenme ihtiyacı FFP vs vs nedeniyle 3-4 yıl ertelendi. Nihayet bu sezon başında ise yıllara yayılacak kallavi bedellerle toptan yenileme yapıldı. Tek tek bakıldığında hemen hepsi kalitesi belli isimler. Şans-fikstür, ne denirse densin iyi de başlamışken, devamı getirilemiyorsa bunun hesabı sorulur elbette..

Geçmiş senelerde yapılmaya çalışılan 'ucuz pansuman' dan öteye gitmeyecek transferlerle, bu yıl altına girilen büyük külfeti bir tutuyorsan, bileyim de ona göre davranayım sana karşı. Ya zannettiğim kadar aklıselim sahibi olmadığını düşüneceğim, yahut samimiyetinden şüphe edeceğim, üzülerek...

Derbiler ve bu tarz maçlar tamamen kadrolara bağlı bir olay değil ki,Fener kadrosu ne olursa olsun her sene en az 1 kez yeniyor bizi.Üstelik birkaç sene öncesine kadar her sene kadrolarını yeniliyorlardı neredeyse.Ona rağmen bir değişiklik olmuyordu bize karşı olan istatistiklerinde.Ben şu an yaşadığımız olayın öncelikle psikolojik olduğunu düşünüyorum,Tudor masumdur demiyorum ama tek faktörün o olduğu düşünülüyor hep.Buna katılmıyorum ben.Ben camia olarak bir özgüven erozyonu içinde olduğumuzu ve algılara kapılıp gittiğimizi düşünüyorum son senelerde.2 senedir GS daha ciddi bir rakiple oynamadı olayına gidiyoruz hep.

Şimdi olayı niye şahsileştiriyorsun ki?Düşüncelerimiz farklı olabilir.Bu,illa benim hakkında bir yargı ortaya koymanı/hakkımda düşüncelerini değiştirmeni gerekmez.Fikirlerine,duygularına ket vuramam,istediğini düşünmekte özgürsün buradaki herkes gibi.

Derbiler ve bu tarz maçlar tamamen kadrolara bağlı bir olay değil ki,Fener kadrosu ne olursa olsun her sene en az 1 kez yeniyor bizi.Üstelik birkaç sene öncesine kadar her sene kadrolarını yeniliyorlardı neredeyse.Ona rağmen bir değişiklik olmuyordu bize karşı olan istatistiklerinde.Ben şu an yaşadığımız olayın öncelikle psikolojik olduğunu düşünüyorum,Tudor masumdur demiyorum ama tek faktörün o olduğu düşünülüyor hep.Buna katılmıyorum ben.Ben camia olarak bir özgüven erozyonu içinde olduğumuzu ve algılara kapılıp gittiğimizi düşünüyorum son senelerde.2 senedir GS daha ciddi bir rakiple oynamadı olayına gidiyoruz hep.

Şimdi olayı niye şahsileştiriyorsun ki?Düşüncelerimiz farklı olabilir.Bu,illa benim hakkında bir yargı ortaya koymanı/hakkımda düşüncelerini değiştirmeni gerekmez.Fikirlerine,duygularına ket vuramam,istediğini düşünmekte özgürsün buradaki herkes gibi.

Yazmaya biraz ara verip sakin kafayla düşünürsen, bazı argümanları çok fazla zorladığını göreceğini umuyorum; dostane bir uyarıda bulunduğumdan şüphen olmasın...

Aynen devam etmek istersen, senin bileceğin iş. İyi forumlar...

Yazmaya biraz ara verip sakin kafayla düşünürsen, bazı argümanları çok fazla zorladığını göreceğini umuyorum; dostane bir uyarıda bulunduğumdan şüphen olmasın...

Aynen devam etmek istersen, senin bileceğin iş. İyi forumlar...

Uyarmanda sıkıntı yok,bana katılmayabilirsin hatta sen haklı da olabilirsin.Ben gocunmam bundan.Olayı kişiye indirgemeye gerek yok yani burada,onun dışında her mesaj kabulümdür.

Acikcasi derbi veya genel anlamda buyuk mac ozurlulugu tudor a veya sadece tudor a baglamayi dogru bulmuyorum

ama tudorda bu durumun kaniksandigi gercegiyle savasmayi da dogru bulmuyorum

36 yaşıma girdim abartmıyorum 30 senedir maç izliyorum hayatım da ilk kez beşiktaşı yenemeyiz düşüncesindeyim iyi akşamlar..

Kalmaya devam ettiği sürece olmayacak da. 2. yarı maçlar içeride diyenler var, kendi sahamızdaki FB maçını da gördük. Yenerse kaza bela TS'yi yenebilir bir, Başak ve BJK'yi yenmesi imkansız.

Geldiği ilk günden itibaren korkaklığın kitabını yazmış adamdan korkaklığından vazgeçmesini bekleyenler var. Az bile yapıyor Tudor bu kafaya.

Üst Alt