Tudor'un Derbi 11'i Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Derbi 11'i Belli Oldu!

C98JVq3XoAEQbkO.jpg

Galatasaray'daki karanlık bulutlar başkan Dursun Özbek'in Florya ziyaretleri ve teknik direktör Tudor'un özel yaklaşımlarıyla Fenerbahçe derbisi öncesi dağıldı. Sarı kırmızılı takımdaki huzursuzluklar yerini kenetlenmeye bıraktı.

Takımda yaşanan olumlu havadan mutlu teknik direktör Tudor bir yandan futbolcularını derbiye motive ederken, diğer yandan rakibin analizlerini ve sahada yapmalarını istediklerini ezberletiyor.

Futbolcularından rakibe sahanın her alanında baskı uygulamalarını isteyen Hırvat teknik adam sahaya süreceği onbir konusunda henüz kararsızlıklar yaşasa da yaptığı çalışmalarla kafasındaki şablonu netleştiriyor.

Stoperde Chedjou ile Ahmet Çalık arasında kararsız kalan Hırvat teknik adam, aynı şekilde orta alanda Tolga Ciğerci ile Nigel de Jong tercihinde zorlanıyor.

Tudor'un derbide en büyük güven duyduğu futbolcular ise Selçuk, Sneijder ve Podolski olarak görülüyor.

Israr ettiği 3-4-3 sisteminden derbide de vazgeçecek Hırvat teknik adam, 4-2-3-1 sistemiyle kalede Muslera, savunmada Sabri, Chedjou, Hakan Balta, Carole önlerinde Selçuk, De Jong, sağda Yasin, solda Bruma ortada Sneijder, ileride de Podolski dizilişiyle bir kadro sahaya sürmeye hazırlanıyor.

beIN Sports

Tudor'un Derbi 11'i Belli Oldu!

Tudor'un derbide en büyük güven duyduğu futbolcular ise Selçuk, Sneijder ve Podolski olarak görülüyor.

köy ihtiyar heyeti

Koşmayan pres yapmayan mücadele etmeyen takımımda oynayamaz diye Bruma kadro dışı kaldı Sneijder Poldi yedek kaldı
Ama ne hikmetse Cavanda Semih Selçuk filan sürekli 11 oynuyor ....

Tudor'a gerçekten en ufak bir güvenim kalmadı benim ...

sabri chedjou hakan carole
Gerisi önemli değil zaten.
Bu hale getirenlerin Allah 1000 belasını versin.
Lan bunlardan ne olur? Resmen körler sağırlar birbirini ağırlar dururlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eee ne anladım lan o işten ben ilk yarıdaki kadronun aynısı değişen ne olmasını hayal ediyorlar acaba. Sabri/balta hele vurun beni

kadro çok ilginç. satılan poldi, gözden çıkarılan sabri, chedju, balta, dejong ve mutsuz sneijder 11 de. tüm ihtiyar heyeti derbide son kez beraber çıkacaklar. bu onlar için belkide veda ve vefa maçı.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt