Tudor'un Geleceği Tartışılıyor!


e49261950ce04a5a92756da75964209d.jpg


UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda Östersunds'a elenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor'un takımdaki geleceği tartışılıyor.

Galatasaray'da yönetim, Hırvat teknik adam Tudor konusunda ikiye bölünmüş durumda.

Sarı-kırmızılı yöneticilerin bir kısmı Tudor ile yolları ayırmanın, sezonun iyi başlaması için takım adına olumlu sonuç doğuracağına inanıyor.

Avrupa'dan Temmuz ayında elenmenin Galatasaray tarihinde kabul edilebilir olmadığı fikrini savunan yöneticiler, Tudor'a teşekkür edilip takımdan gönderilmesi fikrine sıcak bakıyor. Ancak Dursun Özbek'in Tudor konusunda bu düşünceye katılmadığı öğrenilirken, takıma yapılacak takviyelerle lige iyi bir başlangıç yapılacağı fikri de hakim.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor'a inandığını her fırsatta dile getirirken, bu ortamda teknik direktör değişikliğinin takıma daha da zarar vereceğini düşünüyor.

Ntvspor
 
dursun 2018 e kadar 2 hoca daha kovar 2018 de de bir daha seçilir seçilmeyeceğinin garantisi varmı? kim seçilmez diyebiliyor?
 
tudor karşıtı yöneticiler istifa edin yönetim düşsün. bu hırvat köylüsü ile devam edilirse işin sonu karakolda biter.
 
Dursun oyuncuları, teknik ekibi öne sürerek zaman kazanıyor. Bütün medya oyuncuların ve TD'nin yetersizliğini tartışıyor. Dursun aradan sıyrıldı gibi. Güzel taktik.
 
Üst Alt