Tudor'un Geleceğine Karar Verildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Geleceğine Karar Verildi!

Orta saha da selçuk ve tolganın alternatifi donk, linnes ve carole alternatifi tarık, garry ve yasin alternatifi sinan... Dün hoca Tudor olmasa mourinho, conte, pep filan olsa bu orta saha, bu bek ve bu kanatlarla kusura bakmayın bu takımı yenseler de elenirlerdi. Eğer ki Tudor kalıyorsa öncelikle; Linnes, Carole, Tolga, Selçuk, Yasin, Sinan gibi adamları bu kadrodan kesip atması lazım yedekleri de sürgüne göndermeli

iddia ediyorum transfere bi 20 milyon daha harcasınlar bu köylünün her istediği topçuyu alsınlar adım kadar eminim yine de ilk 2 ye sokamaz takımı

Orta saha da selçuk ve tolganın alternatifi donk, linnes ve carole alternatifi tarık, garry ve yasin alternatifi sinan... Dün hoca Tudor olmasa mourinho, conte, pep filan olsa bu orta saha, bu bek ve bu kanatlarla kusura bakmayın bu takımı yenseler de elenirlerdi. Eğer ki Tudor kalıyorsa öncelikle; Linnes, Carole, Tolga, Selçuk, Yasin, Sinan gibi adamları bu kadrodan kesip atması lazım yedekleri de sürgüne göndermeli
dünki rakip biraz üzerlererine yürüdüğünde topu allah ne verdiyse vuruyordu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

dünki rakip biraz üzerlererine yürüdüğünde topu allah ne verdiyse vuruyordu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Zaten sinir bozucu olan da 2 maçta da öyle oynadılar ama Ahmet sagolsun 3 golde de net hatası var hatta bu hatalar olmasa net gol atamazlardı mesela Ahmet geçen kasımpaşa maçında da topa zıplayıp boyu yetişmemişti :asd22:

Adam futboldan anlamyor artık bu çok net belli oldu!
Söyler misiniz renkdaşlar; geldiğinden beri organize bir hücumumuz oldu mu??
Hiç bir bok bilmiyor kusura bakmayın ancak tff 1.lig takımı çalıştırabilir

Daha neyin projesiymiş
Lütfen aklı başında futbolu bilen bir hocaya kalan transferleri ve takımı emanet edelim
Alınan topçular ve verilen paralar yanlış
Zararın neresinden dönersek kardır

Lucescuyu bir an önce ikna edin, olmadı Hagi reyiz var ki futbol aklı yeter onun

sneijderi göndermeyi akıl edip selçuğu şutlamayı akıl edemeyen igor büyük çelişkiler içinde acaba sadece bir piyonmu rikerink gibi?

transfer falan yapmayın bari lan. bu adama messiyide versen çoğu deplasmandan puan çıkaramayacak. boşa para harcamayın bari.

Fenevin şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun diyelim

Ben bunu dile getirince kufur geliyor , ayni fikirdeyim bastan beri

transfer yapmayin para harcamayin

fenerin sampiyon olacagina da tamamiyle katiliyorum

Üst Alt