Tudor'un Sözleşmesine Kritik Madde!Igor Tudor'a 1.5 yıl için 2.2 milyon euro ödeme sözü verirken, sezon sonunda Igor Tudor'un performansına göre hareket etmek isteyen Galatasaray, sözleşmesine tek taraflı fesih maddesi koydurdu.


Galatasaray, Tudor'un ligde gösterdiği performanstan memnun kalmazsa sezon sonunda Hırvat antrenörü tazminat ödemeden yollayabilecek.

Galatasaray, Karabükspor'dan 1 sezon için 600 bin euro alan Tudor'a yarım sezon için 700 bin euro civarında bir ödeme yapacak.

Galatasaray yönetimi, Tudor ile yola devam edilmezse Karabükspor'a ödenen 150 bin euro fesih parası ile birlikte toplam 850 bin euro'luk bir maliyet yüklenmiş olacak.

TRT Spor
 
Bu sezon ne yapacağı hiç önemli değil.Önümüzdeki sezon kursun kadrosunu o zaman neler yapacağını görürüz.Artık hocadan değil de şu sahadaki ruhsuzlardan hesap sorulmalıdır.
 
Şu yöneticiler başarıya bağlı kontrat neden yapamıyor mesela 1.5 yıl yapılacak ama + 2 veya +3 sene opsiyon koyacaksın 2017-2018 senesinde şampiyon olursa opsiyon devreye girip sözleşmesi otomatik uzatılacak üst üstte şampiyon olursa ekstra primler verilecek avrupa da başarıda da farklı ödüllendirmeler yapacak sonuçta hırslı hoca bizim de hedeflerimiz yüksek ortak çıkar noktamız var zirvede yer almak öyle sözleşme yapacaksın ki adamı da hırslandıracaksın başarı gelirse otomatik uzayacak şekilde ayarlanmalı ileriyi dönük planlara yavaştan başlanmalı mesela hoca başarısız oldu opsiyon devreye girmez ve gönderirsen zarar etmezsin ama başarılı olduğunda da sözleşme uzayacak tabi bizim çapsız yönetim bu şartları düşünebilir mi bence İMKANSIZ :D
 
Son düzenleme:
Geri kalan sezonda adamdan mücize beklemek yanlis olur ikincilik bu durumda iyi bir basari sayilir. Sampiyonluk gelirsede balda kaymak olur. Önemli olan oynatmak istedigi futbol ve basari orani. Eger bunlar tatmin edici gözüküyorsa derhal adami istedikleri tip oyunculari alirsin ve oturup keyifli keyifli koca bir sezonu gecirirsin. Yeterki yerli cete bu adami göndermeye kalkmasin. Benim sahsi fikrim tudora galatasarayda imkan verilirse ikinci bir 1996-2000 dönemi yasatabilir

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Üst Alt