Tudor'un Sözleşmesine 'Şampiyonlar Ligi' Maddesi Konulmuş! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Sözleşmesine 'Şampiyonlar Ligi' Maddesi Konulmuş!

dursunozbekigortudor_b.jpg

Galatasaray, Igor Tudor'la geçen hafta 1.5 yıllık sözleşme imzalasa da anlaşmaya göre sezon sonunda tek taraflı fesih hakkı bulunuyor. Hırvat teknik adama çok güvenen sarı-kırmızılı yönetim yine de kendisinden başarı kriteri olarak takımın ligi ilk 2 içinde bitirmesini bekliyor. Tudor, sıralamada hedeflenen başarıyı yakalarsa, yönetim de sözleşmesini otomatik olarak uzatacak.

UEFA'dan men cezası alındığı için bu sezon Avrupa'da boy gösteremeyen ve ciddi bir gelir kaybına uğrayan Galatasaray, 2017-18 sezonunda Şampiyonlar Ligi'ne giderek milyonlarca euroluk bu dev bütçeden mahrum kalmak istemiyor. Sarı-kırmızılı kulüple sözleşmeye imza atarken hiçbir şart koşmayan genç teknik adamın, başarılı olacağına inancı tam. Bu yaklaşımından dolayı Galatasaray yönetimi Tudor'ia yola devam etmeye çok sıcak baksa da lig sonunda beklentilerin uzağında kalınması durumunda yeni bir durum değerlendirmesi de kaçınılmaz olacak.

Başkan Dursun Özbek'le yaptığı görüşmede başarı sözü veren Tudor'un, "Benim de hedefim Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermek. İkinci olsak bile, sezon sonunda yapacağımız takviyelerle bu amaca ulaşırız. Eğer bunu başaramazsak tekrar oturur konuşuruz" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

AMK

Tudor’un Sozleşmesine ‘Şampiyonlar Ligi’ Maddesi Konulmuş!

Son düzenleme:
İlk 2 zor bir hedef değil. Özellikle Fener kopmuşken. Yeter ki bu hafta derbiyi alalım.

Kayseri ve Rize maçları neler kaybettirdi bize arkadaş. Özellikle Rize maçını alsaydı Tudor şampiyonluk kesin derdim ben. O gazla kargaların üzerinden geçerdik.

Galatasaray'ın yeri Şampiyonlar ligi bunu hem Tudor'un hem topçuların sözleşmesine ekleyelim UCL'ye katılamazlarsa prim bonus filan yok

Her yıl STSL şampiyonluğu mu Her yıl UCL'de gruptan çıkmak mı derseniz kesinlikle UCL

Üst Alt