Tudor'un Yerine Kim Gelmeli? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    44
S.Gunes, A.Avcı ve O.Buruk taktir ettiğim adamlar ama takım çalıştırıyorlar.

Boşta olan ve az da olsa kendini kanıtlamış çok adam yok maalesef.. Hikmet Karaman ve E.Saglam olabilir.

Yav bırakın çapsızlık yapmayı çıtayı yüksek tutun... Marinho deyin anasını satayım :D Hamza şampiyon yaptı dediniz devam ettirdiniz, Rikering Bey dediniz devam ettirdiniz, Tudor dediniz aldırdınız... En iyisi ya susun ya da çıtayı yüksek tutun :D

Hala Avcı, Okan diyenler var inanılır gibi değil :D

E sonra? 3 kupa aldik ne oldu? Takimi dagitti, transfer yaptirmadi, rezil olduk 2-3 senedir, Tudor adamin pisligini ancak temizledi.

Bunlari bana anlatmana gerek yok.

Bu Tudor ile de gelecegimiz kisitli, diyelim sampiyon olduk bununla da devam ettik en gec seneye zaten kovulur bu adam. Bu kafa yapisiyla CL de pas pas ederler bizi.

Benim Hamza'yi yazmam illa gelsin anlaminda degil orada biraz abartiyorum bir kac gündür bunu yazarak.

Hamza dan en cok nefret eden adamim.

Bunlari bana anlatmana gerek yok.

Bu Tudor ile de gelecegimiz kisitli, diyelim sampiyon olduk bununla da devam ettik en gec seneye zaten kovulur bu adam. Bu kafa yapisiyla CL de pas pas ederler bizi.

Benim Hamza'yi yazmam illa gelsin anlaminda degil orada biraz abartiyorum bir kac gündür bunu yazarak.

Hamza dan en cok nefret eden adamim.
Bana yazma diyorsun da öneren sensin. Hamzayla averaj takimi olmadik mi CLde? Olduk.

Yine medyanin oyununa geliyorsunuz hepiniz, hoca degisikligi yaptirip gecen sene ki gibi yaristan kopmamiza sebep olacak bu davranisiniz. Yeni hoca gelip oyunculari sacma sapan yerlerde deneyecek, oyuncularla uyum süreci yasanacak vsvsvs..

Bu camiadan cacik olmaz.

Son düzenleme:
Şu anda Fatih Terim dışında kim gelirse gelsin bir işe yaramaz. Fatih Terim gelmez, çünkü sezon ortasında bir takımın başına geçtiğini hiç görmedim. Bunun yanında artık Türkiye'de takım çalıştıracağını sanmıyorum.

Tudorun takintilarindan vazgecegini dusunuyor musun?
Onu tartismayi birakalim. Yeni gelen hoca kac hafta sonra kovulur, bu sene icinde kac hoca degistirirz onu tartisalim. Kulübü oyuncak yapti bu taraftarin zihniyeti. FMde oldugu gibi hoca degistirmek istiyorlar.

Senol Günes kac mactir evde puanlar kaybediyor, adamlar yinede istikrar acisindan sacmalamiyorlar.

Son düzenleme:
Yav bırakın çapsızlık yapmayı çıtayı yüksek tutun... Marinho deyin anasını satayım :D Hamza şampiyon yaptı dediniz devam ettirdiniz, Rikering Bey dediniz devam ettirdiniz, Tudor dediniz aldırdınız... En iyisi ya susun ya da çıtayı yüksek tutun :D

Hala Avcı, Okan diyenler var inanılır gibi değil :D

Avcı, Okan diyenlerden biri de benim.. Bosta değiller, o yuzden gelmezler zaten.. Ama gelselerdi, sen nesini begenmiyorsun, bu adamların?

Begenmediğin A.Avcı son yıllarda o mutevazi kadrosuyla içerde dışarda bizi surekli yeniyor.. Ustelik 4-0, 5-1 gibi skorlarla..

Gecen yıl sampiyonlugu son anda kacırdılar..

Daha ne yapsın adam?

Avcı, Okan diyenlerden biri de benim.. Bosta değiller, o yuzden gelmezler zaten.. Ama gelselerdi, sen nesini begenmiyorsun, bu adamların?

Begenmediğin A.Avcı son yıllarda o mutevazi kadrosuyla içerde dışarda bizi surekli yeniyor.. Ustelik 4-0, 5-1 gibi skorlarla..

Gecen yıl sampiyonlugu son anda kacırdılar..

Daha ne yapsın adam?
Baskı yok gelsin bakalım bize ne yapıyorlar adamı
Millî takımda gördük çapını
Adam rahat şampiyon oluruz olmayız diye konuşuyor
Burda konuşamaz onu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt