Tudor'un Yerine Kim Gelmeli? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    44
DHL8tjAXoAEkdQy.jpg

Dursun Özbek yönetimi yalvarıp yakarıp anca Fatih Terim'i getirebilir gerçi o bile şüpheli.Tudor'u yollayıp altyapının başındaki hocayı da düşünebilirler.

Avci öyle gelip de aninda basarili olabilecek bir tip degil bence. IBB de de yillarca olusturdugu istikrarin sonunda basari gelmeye basladi.

Bunu yazdigim icin kendimden utaniyorum ama Terim olmayacaksa Hamza gelsin. Yerlisevici kimligini bir kenara birakip taraftarla zitlasmazsa o irkci bile bu takimi ucurabilir.

Zaten öyle oynatabilecegi fazla yeterli yerli de yok takim da :D

Avci öyle gelip de aninda basarili olabilecek bir tip degil bence. IBB de de yillarca olusturdugu istikrarin sonunda basari gelmeye basladi.

Bunu yazdigim icin kendimden utaniyorum ama Terim olmayacaksa Hamza gelsin. Yerlisevici kimligini bir kenara birakip taraftarla zitlasmazsa o irkci bile bu takimi ucurabilir.

Hamza'ya kadar dusmeyelim yav.
Okan Buruk hakkindaki goruslerini merak etmekteyim.

Yok artık. :D

kesinlikle fatih terim
yardimcilari: bülent kaptan, hasan sas, taffarel, sag kolu abdürrahim albayrak!

döve döve sampiyon oluruz!

Hamza mi? Basina tas mi düstü Can?
Abi size Galatasarayi karistirmak icin para mi veriyorlar?

Ne ucurmasi, ne olmus ki? Bu takim hala lider.

Gittigi her takimi rezil eden Hamza ne yapacakmis? Gelir tüm yabancilari satar RTEyi yalamak icin.

Adam bizi bitirdi, 2-3 sene sonra ancak kendimize geldik. Bursa ayni, Osmanlinin hali ortada.

Cok caresizim. Bu Hirvat deli edecek beni.

Terim'in gelmeme ihtimali gelme ihtimalinden cok cok daha yüksek. Devre arasi daha dogrusu ligin ortasinda gelen yabanci hocalar da cok bocaliyor bu yüzden yerli birisi olmali.

Bu isi gercekten yapmak isteyen varini yogunu verecek bir yerliye ihtiyacimiz var. Aslinda aklima bir iki baska isimler de geliyor da neyse.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Cok caresizim. Bu Hirvat deli edecek beni.

Terim'in gelmeme ihtimali gelme ihtimalinden cok cok daha yüksek. Devre arasi daha dogrusu ligin ortasinda gelen yabanci hocalar da cok bocaliyor bu yüzden yerli birisi olmali.

Bu isi gercekten yapmak isteyen varini yogunu verecek bir yerliye ihtiyacimiz var. Aslinda aklima bir iki baska isimler de geliyor da neyse.

Hamza mi? Basina tas mi düstü Can?
Abi size Galatasarayi karistirmak icin para mi veriyorlar?

Ne ucurmasi, ne olmus ki? Bu takim hala lider.

Gittigi her takimi rezil eden Hamza ne yapacakmis? Gelir tüm yabancilari satar RTEyi yalamak icin.

Adam bizi bitirdi, 2-3 sene sonra ancak kendimize geldik. Bursa ayni, Osmanlinin hali ortada.

Ben Hamza'yi bu forumda en az seven adamlardan birisiyim bunu bilen bilir ama adim gibi eminim Hamza ile sampiyon olma ihtimalimiz Tudor ile sampiyon olma ihtimalimizden yüksek.

Üst Alt