Tüketici Hakem Heyeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüketici Hakem Heyeti

Gittigidiyor'da idealseçimden aldığım lg g4 için karar lehime verilmiş. Şimdi benim ne yapmam gerekecek ?

Deneyimli arkadaşlar yol göstersin.

Lg g4 var bende de sürekli ghost oluyor 2 kere de bootlop oldu.

Hayırlı olsun yine kurtarmissin sen.Yerine g5 verirler fakat paranı almak istiyorsan bunun için ayri bir başvuru yapman gerekecek

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lg g4 var bende de sürekli ghost oluyor 2 kere de bootlop oldu.

Hayırlı olsun yine kurtarmissin sen.Yerine g5 verirler fakat paranı almak istiyorsan bunun için ayri bir başvuru yapman gerekecek

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lg'den almadım ithalat aldım.
Para iadesi kararı verildi zaten. Değişim istemedim.

Bundan sonra süreç nasıl işleyecek onu bilmiyorum işte.

Sonucun bir ornegi zaten firmaya gider sureci hizlandirmak icin ilgili firmaya posta atarsin iadei taahhutlu guzel bir yazi yazarsin bir hafta icerisinde paramin iadesini istiyorum diye, fatura ve cikan sonucla birlikte gonderirsin.
Sonra seni muhakkak ararlar.
Cihazi gonderirsin bir ara paran yatar
:D

Sonucun bir ornegi zaten firmaya gider sureci hizlandirmak icin ilgili firmaya posta atarsin iadei taahhutlu guzel bir yazi yazarsin bir hafta icerisinde paramin iadesini istiyorum diye, fatura ve cikan sonucla birlikte gonderirsin.
Sonra seni muhakkak ararlar.
Cihazi gonderirsin bir ara paran yatar
:D

Direk arasam ?

Fatura ve cıkan sonucu nasıl göndercem ?

THH Karar vermiş bugün elime ulaştı. Şimdi ne yapacam ?

Firmaya iadeli taahhütlü posta at ve THH'den lehine karar çıktığını ve 1 hafta içinde karara uymalarını belirt. Para iadesi ise, not kısmında IBAN numaranı ve banka bilgilerini verirsin.

Başvurduktan ne kadar sonra karar çıktı?

Eğer cevap gelmez veya 1 haftadan sonra işlem yapmazlarsa, icraya vereceksin.

Firmaya iadeli taahhütlü posta at ve THH'den lehine karar çıktığını ve 1 hafta içinde karara uymalarını belirt. Para iadesi ise, not kısmında IBAN numaranı ve banka bilgilerini verirsin.

Başvurduktan ne kadar sonra karar çıktı?

Eğer cevap gelmez veya 1 haftadan sonra işlem yapmazlarsa, icraya vereceksin.

2.5 ayda çıktı.

Şimdi adamların 15 gün süresi varmış tekrar mahkemeye gitmek için onu mı bekleyin ? Yoksa direk bugün mu atiyim ?
İadesi tahattutlu posta nedir ? Buna kararı ve faturayı da eklemek gerekiyor mu ?

2.5 ayda çıktı.

Şimdi adamların 15 gün süresi varmış tekrar mahkemeye gitmek için onu mı bekleyin ? Yoksa direk bugün mu atiyim ?
İadesi tahattutlu posta nedir ? Buna kararı ve faturayı da eklemek gerekiyor mu ?

Bekle 15 gün daha garanti olsun. İadeli taahhütlü posta PTT'den yollanan en garanti posta türüdür. Kararı tabi ki ekleyeceksin.

Üst Alt