Tüketici Mağduriyet Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüketici Mağduriyet Başlığı

Yakın zamanda yaşadığım bir durumu paylaşayım aklınızda bulunsun. Pc depo üzerinden o dönem iyi bir fırsat yakalayarak bir Lenovo bilgisayar almıştım.

Sonrasında 2 yıl olmasına yaklaşmışken ürünü garantiye vereyim bir temizliğini falan yapsınlar dedim, sonrasında ürün hasarlı olarak geri gönderildi, kargo şirketi olarak ups kullanıyorlar, ups'in de kuryeleri genelde ürünü bırakıp gidiyor, benden imza vs almadan gitti adam.

Sanırım 3 ay bu süreçte haklı olduğumu ispat etmeye çalıştım, Lenovo ürün alırsanız BDH bilişim diye taşeron bir firma ile çalışıyorlar ve bu firma ile lenovo çağrı merkezinin düzgün bir koordinasyonu da yok. Zaten ulaşmaya çalıştığınızda da en fazla çağrı merkezindeki insanlara yönlendiriliyorsunuz, kargo firması baştan sona destek verdi ancak Lenovo ve BDH süreci sürekli uzattı ve hiç yardımcı olmadı, sonrasında ben bilgisayarın onarımını yaptırdım, UPS de bu onarım bedelini ödedi ve mevzuyu öyle çözdük, Lenovo tarafından hiç bir şekilde destek sağlanmadı.

Lenovo ürün falan alırsanız garantiye verirken iki kere düşünün bu yüzden, berbat bir müşteri hizmeti anlayışları var.
Aynen öyle Lenovo 28 gundur telefonumu degistirmedi ürün değiştirme formum olmasına rağmen.

Müşteri hizmetleri bir bok bilmiyor üst birimle bizim de iletisimimiz kısıtlı deyip telefonu kapatıyorlar

"Kargoya Verildi" yazıyor sipariş durumunda :red:

Kitapları göndermezni için illa sipariş iptal isteği mi göndermem lazımdı eyy kitapsızlar....

Sen yine de ara söv.
O iş için enerjim falan kalmadı ya. Dünden beri kafam yerinde değil. Dün işten atttığımız bir çalışan fabrika müdürünü dövmeye babasıyla geldi, onunla uğraştık. Bugün de aynı bölümden bir kadın bağırarak şarkı söylüyor diye üretimin içinde hıyarın birinden dayak yemiş onunla uğraştım. Çok hareketli günler geçiriyorum bir de o işle uğraşamam harbiden :red:

O iş için enerjim falan kalmadı ya. Dünden beri kafam yerinde değil. Dün işten atttığımız bir çalışan fabrika müdürünü dövmeye babasıyla geldi, onunla uğraştık. Bugün de aynı bölümden bir kadın bağırarak şarkı söylüyor diye üretimin içinde hıyarın birinden dayak yemiş onunla uğraştım. Çok hareketli günler geçiriyorum bir de o işle uğraşamam harbiden :red:

Müdürü dövdü mü ilginç olaymış Türkiye'de yaşansa şaşırmazdım da.

Yurtiçi kargodan siparişiniz teslim alınmıştır mesajı geldi. 10 dk sonda da dağıtıma çıkmıştır diye bir mesaj daha geldi.

Heh şöyle ya. Zor bir şey değil yani.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Diğer şubelerini bilmem ama dönerci ali ustanın Meydan AVMdeki restoranına sakın gitmeyin. Salatadan kocaman kara sinek çıktı adamlar özür bile dilemedi. Bastım kalayı şikayeti bende

Üst Alt