Tüketici Mağduriyet Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüketici Mağduriyet Başlığı

Şu trendyoldan İşlemci satın aldım geçen hafta çarşamba kargoya verildi tahmini 3-12 şubat deniliyor. Hala gönderi hazırlanıyor diyor. Müşteri hizmetleri konuşurken fiziken hareketsizlik mevcut ve talebi oluşturuyorum dedi ve hala aynı. Ben bunların ABV 8 gündür kargo bekliyorum. İade talebinde bulunsam iade alırlar mı? 12 şubattan sonra mı iadeyi başlatmalıyım?
IMG_7192.png

IMG_7193.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

böyle durumlarda ben bir şekilde satıcının telefonunu bulup ellerinde olup olmadığını teyit ettiriyorum.

maalesef sırf ucuz fiyat yazmak için bile ellerinde olmayan ürün varmış gibi koyuyorlar

Belki şansına gelir o 2 günde boş yere iptal edersin anlamında dedim

Ya karar değişikliği yapacağım 10400F işlemcide ekran kartsız çalıştırmıyor onun yerine 200 daha koyar 10400 alırım işlemcinin içinde ekran kartı bulunmakta.Ekran kartı stoğu düzelene kadar idare ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trendyol satıcının yanında yer alan bir şirket.

geçenlerde indirimli bir ürün almıştım,aldığım firma ürün stokta yok diyeren siparişimi iptal edip hemen ardından aynı ürünün fiyatını güncelleyerek satışına devam etmişti.
trendyol müşteri hizmetlerine sorduğumda firmasal kaynaklı olduğunu benden özür dilediklerini 5 yada 10 tl olması lazım bir indirim kuponu tanımlamıştı :asd:

ayrıca trendyoldan alışveriş yaparken mutlaka sanalkart kullanın her zaman limitiniz 0 olsun ;)

Üst Alt