Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

arkadaslar suan trt sport izliyorum...

bülent tulun gerets ile görüstüklerini/pazarlik yaptiklarini aciklamis bir basin toplantisinda...

büyük ihtimal gerets gelecek diye düsünüyroum ozaman...

Cevap: Tulun: Gerets ile pazarliktayiz

vay be tulun işin başına tam kurulmuş yakında ayhan akbinide scout ekibinin başında görürüz...

Cevap: Tulun: "Gerets ile pazarliktayiz"

4 forvet tek ön libero işte buuuuuuuuuu saldır galatasaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyy saldır galatasaraaaaaaay

Geçen seneki kadronun başına gelseydi bende sizin kadar sevinebilirdim. Formda bir Ümit Karan - Hakan Şükür - Necati Ateş 3'lüsü ile yedekten gelip maç çeviren Hasan Kabze gibi 4 golcüsü varken Gerets bunları cesurca oynatıyordu. Ama şimdi oynatacak 4 tane satraforu geçtim forvet bile yok.

Son zamanlarda hiç olmadığı kadar heyecanlandım.İnşallah doğrudur bu haber.

Mükemmel bir haber.Eğer Gerets geri dönerse;korkak bir takım izlemeyeceğimiz kesin.Benim için dünya'nın en iyi T.Direktörlerinden biri.

gerets.jpg

Yarım kalan bi işi vardı onu bitirmeye geliyo.

Iyi hos ama Galatasaray a yerli Futbolcu Transfer edilmeli Hemde rahat 10 tane... Gerets Türk Futbolcularini nekadar taniyorki... Ben Gerets kötü TD demiyorum ama bize bugünlerde Yerli Bir TD gerekli...

Gerets'in gönderildiği sezonda elinde sağlam bir ön libero olsaydı; uygulamaya çalıştığı sistemle daha fazla başarı elde edebilirdi. Adama sağlam bir ön libero verin, gerisine karışmayın. O nasıl hücum futbol oynatacağını, nerede ne yapacağını iyi bilir. ;)

Iyi hos ama Galatasaray a yerli Futbolcu Transfer edilmeli Hemde rahat 10 tane... Gerets Türk Futbolcularini nekadar taniyorki... Ben Gerets kötü TD demiyorum ama bize bugünlerde Yerli Bir TD gerekli...

seneye zatne bir tek lig ve kupa var...

hedef sampiyonluk ise ozaman bizim ligi cok iyi taniyan, icli disli olan bir TD lazim...

hem yerli kadrosunu kurmak icin de cok faydali olur...

gerets bu asamada bence yanlis bir tercih olur

Üst Alt