Tüm dünya bunu konuşuyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm dünya bunu konuşuyor !

Cevap: Tüm dünya bunu konuşuyor !

Uzaylı diye bir şey yok.İlluminati oyunları üstteki arkadaşlardan biri demiş zaten.

Zaten herkes biliyor ama açıklayamıyorlar,çünkü o zaman karizmaları fena çizilecek..

Ve o yüzden söylememeye çalışıyorlar ama elbet bunu herkes bilecek..

Şimdi düşünsene herkes uzaylıların olduğunu bilse ne Amerika'dan tırsar ne İsrail'den..

Çünkü uzaylı teknolojisine göre Amerika'da İsrail'de ilkel hala :D

Hal böyle olunca bazı devletlerin psikolojik savaşları vs hepsi güme gidecek..

Çok istiyorum aslında uzaylılar bize yamuk yapsın ki,ırk,din ayrımı hiçbir yerde olmasın,insana insan olarak bakalım..

Uzaylıların bizden daha ilkel olma ihtimali neden hiç göz önüne alınmıyor? Belki hala sıçıp bokuyla oynayan uzaylılar var değişik gezegenlerde:D

Uzaylıların olup olmadığını bilemeyiz ama 2012 de ki sahte uzaylı saldırısı planlarına yönelik altyapı çalışmaları son günlerde tavan yapmış durumda.

NASA mesela eskiden belgeleri sır gibi saklardı.Artık daha gevşek davranıyorlar bu konuda.Bu da çalışmalardan birisi.

Uzaylı diye bir şey yok.İlluminati oyunları üstteki arkadaşlardan biri demiş zaten.

melekler ve şeytanlar :)

ben var mı yok mu konusunda hala şüpheliyim.. bilmem kaç bin kilometre ışık yılı mesafeden geliyorlar.. sonra bi görünüp gidiyorlar.. arkadaşım mal mısın o kadar mesafe gelmişsin, bi otur dinlen çay iç dimi yani..

melekler ve şeytanlar :)

ben var mı yok mu konusunda hala şüpheliyim.. bilmem kaç bin kilometre ışık yılı mesafeden geliyorlar.. sonra bi görünüp gidiyorlar.. arkadaşım mal mısın o kadar mesafe gelmişsin, bi otur dinlen çay iç dimi yani..

Bir sözlükte gördüğüm başlık var illuminati ile ilgili oldukça ilginç şeyler var aslında orada.Ekşi yada inci değil uludağ da değil o sözlük :)

İsteyene link atabilirim.

valla dan brown'u okuduktan sonra ben de araştırdım.. masonlar illuminati vs vs. baya garip şeyler var..

neyse konuya dönelim :)

beyler aslında biz uzaylıydık ama evrim geçirdik işte evrim teoriside burdan geliyo her gezegende yaşayan varlıklar var ama onlar bizden çok öndeler bizi takmıyolar bi yerlerine

bu da böle bi anımdı işte

Türk insanı uzaya çıksa bu kafayla kesin açar bir 35lik rakı uzaylıya öğretir..

Sigaraya alıştırır uzaylıyı :D

Cins milletiz..

Üst Alt