Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Yok ben hocam Quesadilla etlisi daha güzel. Tavuk kendisi zaten ziyan bir yiyecek.

Kerhana tatlısı dediğin şey yuvarlak ve şeker bombası olan tatlı mı? Adana’da çok bulunan?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aynen o. Churro'da bir de tarcin basiyorlar bolca.

Kerhane tatlisi:

kerhane-tatlisi_356289.jpg

Churro:

churros.jpg

Yok ben hocam Quesadilla etlisi daha güzel. Tavuk kendisi zaten ziyan bir yiyecek.

Kerhana tatlısı dediğin şey yuvarlak ve şeker bombası olan tatlı mı? Adana’da çok bulunan?

Aynen o. Churro'da bir de tarcin basiyorlar bolca.

Kerhane tatlisi:

kerhane-tatlisi_356289.jpg

Churro:

churros.jpg

Bir kaç defa yedim. Her şeyiyle zarar. Şeker bir süre sonra acı bir tat bırakıyor.

kerhane tatlısı uydurma adıdır orjinal adı müşebbek kültürümüze sahip çıkalım ayrıca meksikalılara 1 karaköydekilere 2

Peki neden züngül degil de müşebbek?

Kerhane tatlisi ismini sonradan almistir zaten, malum sebeplerden.

Onun adi budur, sunun adi sudurla yemekte bir yere varilamaz. Neyin nerede yenilecegi muhim olan tek seydir.

Bir seyi dogru yedigin ve yedirdigin an kulturune sahip cikmissindir, cunku yok olmasinin onune gecmissindir.

Peki neden züngül degil de müşebbek?

Kerhane tatlisi ismini sonradan almistir zaten, malum sebeplerden.

Onun adi budur, sunun adi sudurla yemekte bir yere varilamaz. Neyin nerede yenilecegi muhim olan tek seydir.

Bir seyi dogru yedigin ve yedirdigin an kulturune sahip cikmissindir, cunku yok olmasinin onune gecmissindir.
niye züngül dedin demedim ki burma tatlısı hatay tel kadayıfının bir adıdır, kerhane katlısı da kısaltması kerta da uydurmadır dedim orjinal adı müşebbektir...

Üst Alt