Tüm Forumun Dikkatine | Önemli - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Beni bu şekilde itham etmiş olman üzdü.

MK sanırım üyeleri örgütlemeye çalışıyor lakin söz ağızdan bir kere çıkar.

Önce ben yazmadım kuzenim yazdı dedi yemedik.

Sonra kendi kendine 24 saat sınırı koydu 6 saatte şırrak diye vurduk.

Fake üyeliklerle itham etti 110-120 yaptık.

GSC gerekeni yapmıştır, bu dakikadan sonra hala bahane sunanlar kendisi de söylediği gibi Galatasaraylı olamaz maks fenerli olabilir.

Mustafa haftasonu etilere gelsin mi peki ?

Beni bu şekilde itham etmiş olman üzdü.

MK sanırım üyeleri örgütlemeye çalışıyor lakin söz ağızdan bir kere çıkar.

Önce ben yazmadım kuzenim yazdı dedi yemedik.

Sonra kendi kendine 24 saat sınırı koydu 6 saatte şırrak diye vurduk.

Fake üyeliklerle itham etti 110-120 yaptık.

GSC gerekeni yapmıştır, bu dakikadan sonra hala bahane sunanlar kendisi de söylediği gibi Galatasaraylı olamaz maks fenerli olabilir.

Mustafa haftasonu etilere gelsin mi peki ?
Gelmiyor paşamız, bekliyoruz ama.

Bu postu 100 like önce atmış olsaydın, sana hak verebilirdim ama iddiayı kaybettin dostum :(

Ben arkadaşların bu kadar goygoycu olduğunu nereden bilebilirdim. Hepsi bir kenara Keramettin TANRIVERDİ'nin bir çete lideri gibi süreci yöneteceğini nereden bilebilirdim. Doruk şu işten sıyrılmanın yolu sendedir. Yardımcı ol.

Yanlış olmasın verdiğim sözü tutacağım; umarım. Ama ortada bir haksızlık var. Bu sıkıntı giderilmeli. Arkadaşlar tek bir GSC üyesi yanımda olmadı. Bu rezalet değildir de nedir!
Şu mesaj ağlattı.

Ne yazık ki şahsıma ve bir kaç üyeye likelarımızı geri çekmemiz yönünde ÖM gönderdiği de doğrudur. Hem de bunu oldukça sinirli bir şekilde yapmış. Biliyorum, özel mesajları açıkta ifşa etmek yasak lakin demokrasi aşığı bir insan olarak bu ahlaksız teklifi deşifre etmeden duramazdım.

Sonuç olarak ?

Bu kadar tantana , goygoy boşuna yapılmamıştır umarım bir yaptırım olacaktır.

Şu anda bile alkol tükettiğini falan düşünüyorum.

İkisi de değil abi! Sarhoşsun. Gözlerin feri kaymış!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Nasıl la bardağın ağzı gereksiz büyük gözüküyor.

Öyle abi. Ağzı geniş. Antin kuntin bir mekan işte. Ocakbaşında selamlar diyorsun, dünyanın lezzetini bildiğin şeyleri önüne getiriyor!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt