Tüm Takıma Ceza! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Takıma Ceza!

Bir yönetimin hiç mi doğrusu olmaz? Yaptıkları her eylem yanlış. Ben hayatımda bu kadar amatör yöneticiler görmedim. Bunların yaptıkları artık gaflet ve dalaleti geçti, hıyanet seviyesinde.

Birde ayrıca bi futbolcuya en fazla alacağının %10'u ceza kesebilirsiniz

Sneijder'e 2.5 milyon ceza kesmekten filan bahsediliyordu eğer öyle bişey olursa bu guido albers çakal hemen mevzuyu Fifa'ya taşır ve saniyesinde serbest kalır Wesley

Serbest birakmaya dunden raziyiz , gitmez ki , 5 i bulsa aninda gider zaten , bonservis vs istedigimiz yok

diger yandan 10% diye sabitlemeyelim ama butun mukavelelerde bu oran bellidir , belli degilse bile akla mantiga uygun olmasi sarttir , kimseye cok sari kart gordun diye 2 milyon euro ceza kesemezsin

Serbest birakmaya dunden raziyiz , gitmez ki , 5 i bulsa aninda gider zaten , bonservis vs istedigimiz yok

diger yandan 10% diye sabitlemeyelim ama butun mukavelelerde bu oran bellidir , belli degilse bile akla mantiga uygun olmasi sarttir , kimseye cok sari kart gordun diye 2 milyon euro ceza kesemezsin

Yoo reis Sneijder kariyerinde bir adamı iyi bir pazarlama ile ABD ÇİN liglerine filan çok güzel okutabilirsin ...

Ama tabi STSL pazarı ve malum bizim yöneticilerin çapı söz konusu olduğu için serbest kalması bile bişeydir ...

Şöyle düşündüm de, 2011 yılındaki yapılanmadan bu noktaya gelmemiz gerçekten inanılır gibi değil.
Gidenlerin yerine adam almayıp ✓
Revizyon vaktini geçirip ✓
Bok gibi yerli transferi yapıp ✓

Öyle öyle yavasdan düşüşe geçtik.

Ama Taraftar bu günleri 2-3 yıl evvel gördü, lakin asıl görmesi gereken yönetim bunları görmedi yahut görmemek den geldi

Gidenlerin yerine adam almayıp ✓
Revizyon vaktini geçirip ✓
Bok gibi yerli transferi yapıp ✓

Öyle öyle yavasdan düşüşe geçtik.

Ama Taraftar bu günleri 2-3 yıl evvel gördü, lakin asıl görmesi gereken yönetim bunları görmedi yahut görmemek den geldi

Taraftarın öngörüsü konusunda haklısın.
Hamza ile 3. kupayı aldığımız günün ertesinde ortaya konulan vizyonun bizi buraya getireceği konusunda forumun yüzde 95'i hemfikirdi.

Üst Alt