Tüm Taraftar Gruplarından Bildiri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Taraftar Gruplarından Bildiri!

D-aGRuRXoAAB6yB.jpg:large

tribünün içinde olmadığın o kadar belli ki.

3 senedir kombinem var önceden de bir kaç kez almıştım maddi durumum iyiyken toplamda 5-6 sezon gitmişimdir. metroyla stada giderken insan utanıyor bağıra bağıra insanları rahatsız ederek küfürlü tezahüratlar yapıyor allahın gerizekalıları laf söyleyene de pişkin pişkin cevap verip 4 iqları ile dalga geçmeye çalışıyorlar. insan olmayı öğrenecekler illa ki keşke yaptırımlar daha sert olsa.

3 senedir kombinem var önceden de bir kaç kez almıştım maddi durumum iyiyken toplamda 5-6 sezon gitmişimdir. metroyla stada giderken insan utanıyor bağıra bağıra insanları rahatsız ederek küfürlü tezahüratlar yapıyor allahın gerizekalıları laf söyleyene de pişkin pişkin cevap verip 4 iqları ile dalga geçmeye çalışıyorlar. insan olmayı öğrenecekler illa ki keşke yaptırımlar daha sert olsa.
maça gitmekten bahsetmedim tribünün içinde olmaktan bahsettim. Dünyada her yerde ultras kültürü var ve bu kültür bitmeyecek. Keşke yaptırımlar daha sert olsa demişsin umarım olur da ruhsuz ruhsuz taraftarla maç izlersiniz.

Türkiye'de tribüncülük rezalet. Herkes kendine grup kurup üstünlük sağlamaya çalışıyor. Pek çok grup başıboş tiplerden oluşuyor.

Passoligi protesto ettiler, 2 aya hepsi passolig almaya başladı. Dünyanın hiç bir yerinde olmayan saçma sapan uygulamaya boyun eğdi hepsi.

Almanlar ne yaptı? Pazartesi günü maç oynanmasını protesto etti ve Bundesliga yönetimi pazartesi maç oynatmama kararı aldı.

Bilet fiyatları düşürülsün dendi, kulüpler düşürmek zorunda kaldı.

6222 = bilmem ne çocuğu diyen adamı veya sahaya atlayan herifi cezalandırıp yanımda silahım olsa vururdum diyip rakip takım yöneticilerini darp edenlere ödül verilen sistem.
Çünkü sahaya atladın mı potansiyel teröristsin, bilmem ne çocuğu dedin mi sahaya ağzından molotof atıyorsun.

Yanlış açıklama bence türk kamuoyuna duyuru diyip bundan sonra maçlarda hoşumuza gitmeyen hakem ve futbolcuları belimizde silahımız varsa vururuz yoksa zaten problem yoktur deseler daha etkileyici olurdu.

Türk futbolunun en büyük sorunu ağzını tutmasını bilmeyen yöneticiler ama suçlu hep taraftar. Bu aynı şeye benziyor her yerde fotocu çıkıp mecliste hala fetocunun bulunamaması gibi sorsan ülke güllük gülistanlık hersey temizlendi.

Ha ayrıca çözüm mü istiyorlar kimse gitmesin maça, ilk 3 hafta su topu dahil kimse gitmesin bakalım ne oluyor.

Birbirlerine ana, avrat küfreden tüm taraftarlar grupları bir araya gelip deklarasyon yayınlıyorsa, yeni yasanın doğru bir hamle olduğunu söyleyebilirim...

Ne desek 6222 bu saatten sonra.

Mac onu, mac, mac sonu, sosyal medya, forumlar her sey ama her sey 6222 kapsaminda.

Ve bu guzide yasadan ceza almak no post almaya maalesef benzemiyor.

Umarim kimsenin basi agrimaz. Her hafta imza vermeye gitmek katlanilabilir bir durum degil.

Kanun teklifi, taraftarların alkol kullanımı konusundaki yasakları da genişletiyor. Teklif yasalaşırsa, artık "taraftarların toplu olarak seyahat ettikleri araçlara" alkollü içecek sokan kişiler 30 gün adli para cezasına çarptırılacak. Kanun teklifi, Avrupa'da "fan zone" olarak bilinen ve taraftarların dev ekranlarda topluca maç izledikleri yerleri ifade eden "özel seyir alanlarında" da alkol kullanımını yasaklıyor.

50214

Üst Alt