Tüm Zamanların En İyi Defans Oyuncu Sizce Kim? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Zamanların En İyi Defans Oyuncu Sizce Kim?

Maldini'yi bende sol bek performansiyla hatirliyorum acikcasi

Sergio Ramos kesinlikle ilk 5'te olur ama en iyisi olur mu orasini bilemem,bir dönem karsisina Messi ciktigi zaman mala bagliyordu

Messi'ye karsi Kim mala baglamaz diyeceksiniz ama Ramos'un farkliydi,adeta gözü dönüyordü Messi'yi gördügü zaman

Son düzenleme:

Sergio Ramos kesinlikle ilk 5'te olur ama en iyisi olur mu orasini bilemem,bir dönem karsisina Messi ciktigi zaman mala bagliyordu

Messi'ye karsi Kim mala baglamaz diyeceksiniz ama Ramos'un farkliydi,adeta gözü dönüyordü Messi'yi gördügü zaman

Varane geldigi ilk sezonda iyiydi, Clasicoda Messiye karsi iyi bir performans ortaya koydugunu hatirliyorum
YouTube

Tamamda konu defans oyuncusu zaten. Örnek Cannvaro'yu sol beke koysan hiçbir zaman Maldini'nin yarısı kadar oynayamaz. Roberto Carlos'u sağ stopere koysan Maldini'nin çeyreği kadar duramaz orada. Bu nedenle bu tarz adamların defansta iyi performans göstermesi için takım üst düzey olmalı. Ama Maldini reyis komple defans oyuncusudur. Tıpkı Franz Beckenbauer, Puyol ve Ramos gibi

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maldinili efsane kadro 2000 lerden sonra değilde esas 88-89 dan sonraki sezonlar 2 sene üst üste CL toplamda da 5 kez aldılar galiba yanılmıyorsam birde bir sezonda 12 gol yedi bu kadro dünyanında en iyi ilk 11 ne seçilmişti vs vs .. van basten gullit donadonili kadro yani:) 90 lar çok güzeldi yav keşke hep o yılları yaşasaydım da başka birşey görmeseydim...

Üst Alt