Tüm Zamanların Şampiyonlar Ligi Puan Durumu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Zamanların Şampiyonlar Ligi Puan Durumu

Cevap: Tüm Zamanların Şampiyonlar Ligi Puan Durumu

Sampiyonlar Ligi'nde uzun yillardir ortalikta yokuz. 2008-2009'da on eleme turunda gittik, 2006-2007'de grup sonuncusu olduk. 2003-2004'te nispeten daha basariliydik. Son macta Sociedad'la berabere kalmistik, yensek gruptan cikiyorduk. Grubu ucuncu tamamladik. Sonra UEFA maceramiz Villareal deplasmaninda (vakayi Sarbi) son buldu. 2002-2003'te de Bruges, Lokomotif Moskova gibi kiytirik takimlarin arasinda Barcelona'nin arkasindan ikinci olmaliydik; grup sonuncusu olduk. Tur atladigimiz son sezon 2001-2002 sezonu. Bu yil da CL'de yokuz, ancak seneye en azindan bir tur gecmeliyiz Sampiyonlar Ligi'nde.

Sampiyonlar Ligi'nde uzun yillardir ortalikta yokuz. 2008-2009'da on eleme turunda gittik, 2006-2007'de grup sonuncusu olduk. 2003-2004'te nispeten daha basariliydik. Son macta Sociedad'la berabere kalmistik, yensek gruptan cikiyorduk. Grubu ucuncu tamamladik. Sonra UEFA maceramiz Villareal deplasmaninda (vakayi Sarbi) son buldu. 2002-2003'te de Bruges, Lokomotif Moskova gibi kiytirik takimlarin arasinda Barcelona'nin arkasindan ikinci olmaliydik; grup sonuncusu olduk. Tur atladigimiz son sezon 2001-2002 sezonu. Bu yil da CL'de yokuz, ancak seneye en azindan bir tur gecmeliyiz Sampiyonlar Ligi'nde.

Katılıyorum sana Barış. Gerçekten durumu toparlamak durumundayız. Hedefimiz Lyon-Porto gibi hep sürekli şekilde belirli düzeyde oynayabilmek olmalı Avrupada. Özellikle CL'de ordan gelecek paralara çok ihtiyacımız var.

Birde 3 senedir gidemediğimiz CL bu hakkaten Türk futbolunda biz olmasak ne hale gelecek kim bilir ;)

yalnız dikkatimi 2 sey cekti

1.- gs; liverpool,inter gibi takımlarla es sayıda maç yapmış bu güzel olan sey:)

2.- ne yazik ki gs kendinde 20 maç daha az maç yapmıs takımlardan daha az puanı var.

üzülsem mi sevinsem mi ? karar veremedim:confused:

Kesinlike daha ileride olmaya layığız.Fakat umarım bu yıl Avrupa Liginde ilk kupayı biz kaldırarak tekrar bu listede olmasada Dünya'nın 1 numaralı kulübü oluruz.

Sanırım bu şampiyonlar ligi değil sadece..şampiyanlor ligi 1990lı yıllarda kuruldu ve biz de 74 maç yapmış olamayız..Şu an Fenevbahçe şampiyonlar liginde bizim önümüzde sanırım..Avrupa Kupa Galipleri Kupası da buna dahil olmasın??

Genede 21.olmak küçümsenecek bir başarı değil ama şu an da ki durumumuz ise kötü..Bu sene iyi puan toplamalıyız..

Sanırım bu şampiyonlar ligi değil sadece..şampiyanlor ligi 1990lı yıllarda kuruldu ve biz de 74 maç yapmış olamayız..Şu an Fenevbahçe şampiyonlar liginde bizim önümüzde sanırım..Avrupa Kupa Galipleri Kupası da buna dahil olmasın??

Genede 21.olmak küçümsenecek bir başarı değil ama şu an da ki durumumuz ise kötü..Bu sene iyi puan toplamalıyız..

şaka mı yapıyorsun fener sadece önceki yıl adam gibi puan aldı şlde bir de yıllar önce 7 puanı var bizim 96-2002 arasındaki puanlarımız yeter fenev kaç yıl katılmış şlye

not: yanlış anlama ama mesajlarını da okudum fenerli görüntüsü var sende ne dersin :D

bizim altımızdaki bazı avrupada söz sahibi olan takımlar daha az oyun oynayarak bize yakın puan almışlar..bu onları bizden başarılı yapıyor malesef...aynı şekilde 1-2 tane bizden üstte olan takım bizden fazla oyun oynayarak daha yüksek puan almışlar..sıralama keşke buna göre yapılsaydı..

ya avrupada gerçekten sivas bjk pek iş yapamıyo belki febe yapıyo ama GS her zaman becerebiliyo

2003 yılına kadar Porto ve ManU ile beraber Şampiyonlar Ligi'ne en çok katılan takım konumundaydık,ondan sonraki bocalama dönemi malesef bizi epey geriye attı.Toparlarız diyorum ben. :)

Yerimiz çok iyiymiş! ama bu sene şampiyon olup şampiyonlar ligine girme vaktimiz geldi diye düşünüyorum! bu kadro bunu hakediyor...

Üst Alt