Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"


Tümer Metin biraz önce Trtspor'da Melo'ya salladı.Melo' nun şu çığlıkları ve hareketleri, deplasmanlarda bir gün Galatasaray'ın başını yakar. Melo bu hafta hiçbilmediği bir stadyuma gidecek. Yapsın bakalım bu hareketleri, Ben bir iddada bulunucam Melo, kadıköy'de maçı tamamlayamaz.

Melo hangi deplasmanda tribünlere dönüp bu hareketleri yaptı. Veya hangi deplasmanda hırsından çığlık attı. Melo'yu salak falan sanıyor sanırım. Oda biliyor deplasmanda böyle hareketler olmayacağını:sopa:
 
Cevap: Tümer Metin: Melo Kadıköyde Maçı TamamlayamazTümer den yorumcu olursa yorumuda böyle olur işte.Şu yorum en az Bank Asya dan 50 tane Cana bulurum diyen adamın yorumu kadar cahilce ve duygusal.Keşke işlerini yapsalar sadece bir yerlere yaranma çabasında olmasalar ama onlarda haklı Türkiye de bir yerlere yalakalık yapacaksın yalayacaksın ki devlet kanalına yorumcu olasın veya iş bulasın.
 
Cevap: Tümer Metin: Melo Kadıköyde Maçı TamamlayamazGeleneksel psikolojik oyunlara basladilar yine. Kulaklarinizi tikayin. Celallenmeye gerek yok.
 
Cevap: Tümer Metin: Melo Kadıköyde Maçı TamamlayamazSanki lig daha yeni basladi boyle sacma sapan seyler soyluyorlar.. He deyip gecelim.
 
Cevap: Tümer Metin: Melo Kadıköyde Maçı TamamlayamazBende şimdi konuyu açmayı düşünüyordum. benden önce davranmışsın renkdaş.

[video=youtube;Gg9SqNBtew0]https://www.youtube.com/watch?v=Gg9SqNBtew0[/video]Bu günleri nasıl unuttun Tümer. Kimin kim olduğunu unutma. Adamdan kan alırlar kan !
 
Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköyde Maçı Tamamlayamaz"Fenere gitti Beşiktaşlılar küfretti ,Fenerden gitti Fenerliler küfretti tatmin olamayınca en büyüğü isteyip Galatasaraylılardan küfür bekliyor;ama o iş o kadar kolay değil .Önce insan olman lazım Tümer Metin .Galatasaray taraftarı hayvanlara küfretmez.
 
Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"Melo kapak yapar haftaya sana bizde bunu bi yerlerine sokarız maçtan sonra rahat ol.
 
Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"Bu tümer daha başka şeyler de söylemişti. Şuan tam hatırlamıyorum. Keşke videosunu bulabilsek.
 
Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"Hayır işin kötüsü Melo haftaya golünü atsa bu adam yine susmaz yüzsüzlük tavan yapmış.
 
Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"Melo'ya bir şey yaparlarsa Melo iyice hırslanır siz rahat olun Fenerliler küçük Melo'dan gelecek bir tane daha isterseniz tamamı da gelebilir Melo'yla kimse başa çıkamaz.
 
Üst Alt