Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

tümer dallaması hakeme yol mu gösteriyorsun ? melonun bu şerefsizlerin provakasyonuna gelmemesi lazım kadıköyde.

Katılmıyorum bence Melo ortamı germeli kart görsede germeli çünkü onlar bizi öyle yeniyordu aynısını Melo yapmalı.

[video=youtube;vIuOwWDeoDQ]https://www.youtube.com/watch?v=vIuOwWDeoDQ[/video]

Gördüğün gibi..Acırsan acınacak hale düşersin , bütün pislikleri hakediyor onlar , onlara Fair Play haram.

He de geç ya.Böyle adamlar konuşsa ne olur? Emre 1 bu 2

Tümer aslında Melo' nun çok zeki futbolcu olduğunu çözememiş, bazı yorumlarını beğeniyorum ama bu iddaayı yaparak kendisini komik duruma düşürüyor.

Melo'nun yarı zekasına dahi sahip olmadan, her hareketi ayrı bir çirkeflik ürünü Bilica Türkiye'de kolay kolay kırmızı görmüyorsa Melo'nun görmesi imkansıza yakın olmalıdır.

Gel gör ki memleket futbolu işte. Hakemler çok iyi niyetli, futbol tertemiz fln.

bugun aslinda fena yorumlar yapmadi tumer ama su cok acik göründü ki, meloya pis uyuz oluyor adam.

ttarenada, kendi taraftarina dönüp, sevinc yasiyor, abartiyor olabilir ama ne var burda?

tüme röyle bir konustu ki, sanki melo bunlari deplasmanda da yapiyor, ben melonun deplasmanda butür seylerin hic yaptigini görmedim, hep ttarenada yapiyor.

tümer ama anasini satayim, sanki melo rakip taraftarini deli etmek icin yapiyormus gibi yorumladi.

rakip taraftarina dönüp, böyle birsey yaparsa, tabikide kart görebilir.

Hmm...Şu ASY'deki sulu maçta galeyana gelmiş Galatasaray seyircisini ceza aldırmak için daha da tahrik ederek su şişelerinin atıldığı bölgeden dakikalarca uzaklaşmayan, bütün maç boyunca hakemin müsamaha gösterdiği Tümer mi bu konuşan?

Tümer'in futbolla birazcık ilgisi olsaydı Melo'nun ne kadar profesyonel ve zeki bir futbolcu olduğunu bilirdi.Melo bu hareketleriyle kimseyi tahrik etmeyi amaçlamıyor,sadece kendi seyircisini pozitif anlamda harekete getirmek istiyor.Tümer'in oyunculuğunu bildiğim için söylüyorum, zeka yapısı itibariyle Melo'nun çok uzağında olduğu için olanları anlayamaması normal.Tabi amacı hakemin dikkatini Melo'ya yönelterek daha önce ASY'de yaptığı gibi hedef göstermekse bilemem.

Psikolojik baskı, ayak oyunları ama bu sefer öyle kolay olmayacak.

Maçta 3 fark öne geçtikten sonra dakika 85 gibi Terim dinlenmesi için Melo'yu oyundan alır... ve Tümer'den maç sonu yorumu:

"Ben demiştim maçı tamamlayamaz diye" :D :D :D

de get lan yarım erkek..! sırf askerlik yapmamak için dandik yunan 2. liglerinde top oynadın yıllarca,şimdide kalkmış başıma adamlık taslıyorsun..!

Ama arada bi fark vardı...

Hakemler onlardan yana olduğu için, ortalığı karıştıran onlar olduğu halde cezasını çeken biz oluyorduk...

Katılmıyorum bence Melo ortamı germeli kart görsede germeli çünkü onlar bizi öyle yeniyordu aynısını Melo yapmalı.

[video=youtube;vIuOwWDeoDQ]https://www.youtube.com/watch?v=vIuOwWDeoDQ[/video]

Gördüğün gibi..Acırsan acınacak hale düşersin , bütün pislikleri hakediyor onlar , onlara Fair Play haram.

bunlar melodan cok tirsiyorlar.melo dun oynadigin yarisini sutcude oynasa insallah koyup gelecegiz.9 puan ondeyiz stres onlarda olucak biz eger ki kazanirsak olay bitmis olucak.bunlar beraberliye yatacaklar bakin gorun eger uzerimize gelirlerse Necati aff etmeyecek

Ben tümeri zeki sanırdım, meğerse aptalın tekiymiş. Melonun bu hareketleri, telekom arenada taraftarını gaza getirmek için yaptığını anlayamıyor. Umarım burada yazılanları okuyosundur. seni trtye çıkarıp, bu zekayla yorum yaptıranlarda kabahat.

Evet tamamlayamaz doğrudur. Çünkü gamışıyla gol atıyor. 55 bin taraftarı kudurtur buda ;) :wave:

Üst Alt