Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"


TRT Spor'a yayına bağlanan FIFA Menajeri Tunç Üner: Playoff'lardan önce 3 takım düşecek, 3 takımın puanı silinecek.Düşürülecek takımlar; Fenerbahçe, M. İdman Yurdu, Sivasspor.Puanı silinecek takımlar; Beşiktaş, Trabzonspor, Eskişehirspor..
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekcnflz Laçin Filiz

KubilayKula tarafından

TRT Spor'a yayına bağlanan FIFA Menajeri Tunç Üner: Playoff'lardan önce 3 takım düşecek, 3 takımın puanı silinecek. @tribundergi

7 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekBeter olsunlar Mersin yaptıysa Mersin'de beter olsun.29 sene bekledik 29 sene daha bekleriz.
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekHakemlerin hala tüm güçleriyle kolladığı feneri Türkiye'den uzaklaştırsınlar yeter. Bunlar olduğu sürece senaryolar devam edecek.
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekAdam futbolcu menajeri duyum almış ya da şahsi fikrini söylüyor ama Bursa şampiyon olur böyle olucaksa 70 milyon ekstradan bir gelir alır resmen 5 büyüklü bir ligimiz olucaz Serdar Aziz'i hayatta satmazlar artık :)
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekizledimde ben lig şampiyonluğu playoffu sanıyordum hırvatistan maçını söylüyormuş
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekAdam futbolcu menajeri duyum almış ya da şahsi fikrini söylüyor ama Bursa şampiyon olur böyle olucaksa 70 milyon ekstradan bir gelir alır resmen 5 büyüklü bir ligimiz olucaz Serdar Aziz'i hayatta satmazlar artık :)Haberi UEFA'da şuan görevli olan yetkili bir isimden aldığını söyledi.UEFA "Hırvatistan maçlarından önce kararı verin yoksa Milli takımınızın durumu da tehlikeye girer" demiş.
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekHırvatistan maçıymış bende lig playoffu sanmıştım doğruysa eli kulağında demektir.
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekSpekülasyon yaratmak için bence erken.Bu ülkede 1 hafta içinde herşey değişir ama 1 yıl içerisinde hiçbir şey değişmez.
 
Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecekİşte gidiyorsun çeşmi siyahım önümüze bank asya sıralasandaimg_265833_sivasin-attigi-ucuncu-gol-sonrasi-yerinden-kalkamayan-aziz-yildirim-heyecan-dolu-o-dakikalari-anlattti.jpg
 
Üst Alt