Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

Cevap: Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

Yanliz hukukcu arkadaslar varsa burda aciklarsa guzel olur. Mesela, diyelim ki, TFF acik delillere ragmen dusurmedi, savcinin kanunsuzluk yapildigi icin TFF yetkilileri hakkinda islem baslatma yetkisi var, degil mi?

Yanliz hukukcu arkadaslar varsa burda aciklarsa guzel olur. Mesela, diyelim ki, TFF acik delillere ragmen dusurmedi, savcinin kanunsuzluk yapildigi icin TFF yetkilileri hakkinda islem baslatma yetkisi var, degil mi?
''uefa'nın türkiye tff ye bilgi ilettiğini fakat halen herhangi bir açıklama olmadığını, muhtemelen türkiye hırvatistan maçı öncesi bir açıklama sağlanacağını açıklamıştır.'' uefa devrede gerisini boşver.

Bunu bende hep merak ettim özerk bir kurum kim denetliyor işlem yapıcak diye sonra UEFA ve FİFA'nın hem sportif hem ekonomik yaptırım uygulama gücü olduğunu fark ettim bu sorun olmaz

Bunu bende hep merak ettim özerk bir kurum kim denetliyor işlem yapıcak diye sonra UEFA ve FİFA'nın hem sportif hem ekonomik yaptırım uygulama gücü olduğunu fark ettim bu sorun olmaz

Bir ara Mehmet Baransu, "TFF gereken islemi yapmazsa, Mehmet Berk TFF hakkinda gerekeni yapar" demisti.

Deliller açık olursa düşürmeme gibi birşey söz konusu olamaz merak etme :) Ablam şuan Avukat ondan biliyorum :)

Beyler eminmisiniz bu adamin fifa oyuncu menajeri olduguna, kendisi fifa sitesindeki listede yer almiyor..

fener sivas miy kümeye bjk ts eskişehir puan silme büyük baskı var dedi mecburlar playoff öncesi açıklanması yönünde

Beyler Ümit Aktan'a destek için Trt'ye mesaj atmayan gözüme gözükmesin...

Çıkmış bu fenerli Ogün dallaması adamı işten attıracağım diyip duruyor...

Üst Alt