Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

Cevap: Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

UEFA iç işlere karışmaz ama futbolun patronu UEFA dır ve öneri adı altında emirlerde bulunur.Ben iddianamenin içeriğine göre FB nin düşeceğini düşünüyorum.TFF düşürmemek için hertürlü katakulliyi gerçekleştirir doğru ama UEFA yemez zannımca.Ve şike şike düşürürler.He düşürmeseler ne olur ? Eğer iddianame halkta şike yapıldığı intibasını perçinlerse FB ister düşsün ister düşmesin herdaim şikeci olarak anılırlar.Çünkü bu 3. şike iddiası.Daha önce 2 kez daha Aziz Yıldırımın şike yaptığı iddia edilmişti.

Ben sahsen 2.lige dusmelerini istemem Bank Asyaya dussunler ama 2.lige dusmesinler :D

Beterin beteri olsunlar kanimcada 2'ye dusmesinler cikmalarini bekliyemem :D Derbisiz kalamam 2-3 sene...

[video=youtube;fwhFRimfukA]https://www.youtube.com/watch?v=fwhFRimfukA&feature=related[/video]

UEFA iç işlere karışmaz ama futbolun patronu UEFA dır ve öneri adı altında emirlerde bulunur.Ben iddianamenin içeriğine göre FB nin düşeceğini düşünüyorum.TFF düşürmemek için hertürlü katakulliyi gerçekleştirir doğru ama UEFA yemez zannımca.Ve şike şike düşürürler.He düşürmeseler ne olur ? Eğer iddianame halkta şike yapıldığı intibasını perçinlerse FB ister düşsün ister düşmesin herdaim şikeci olarak anılırlar.Çünkü bu 3. şike iddiası.Daha önce 2 kez daha Aziz Yıldırımın şike yaptığı iddia edilmişti.

Sikeci olarak anilsalar ne olur, anilmasalar ne olur? Bu yaz baslarina gelenlere ragmen hala haftalardir ACIK ACIK sike yapiyorlar.

Üst Alt