Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

TRT Spor'a yayına bağlanan FIFA Menajeri Tunç Üner: Playoff'lardan önce 3 takım düşecek, 3 takımın puanı silinecek.

Düşürülecek takımlar; Fenerbahçe, M. İdman Yurdu, Sivasspor.Puanı silinecek takımlar; Beşiktaş, Trabzonspor, Eskişehirspor..

Cevap: Tunç Üner : 3 takım küme düşecek

cnflz Laçin Filiz

KubilayKula tarafından

TRT Spor'a yayına bağlanan FIFA Menajeri Tunç Üner: Playoff'lardan önce 3 takım düşecek, 3 takımın puanı silinecek. @tribundergi

7 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

Beter olsunlar Mersin yaptıysa Mersin'de beter olsun.29 sene bekledik 29 sene daha bekleriz.

Hakemlerin hala tüm güçleriyle kolladığı feneri Türkiye'den uzaklaştırsınlar yeter. Bunlar olduğu sürece senaryolar devam edecek.

Adam futbolcu menajeri duyum almış ya da şahsi fikrini söylüyor ama Bursa şampiyon olur böyle olucaksa 70 milyon ekstradan bir gelir alır resmen 5 büyüklü bir ligimiz olucaz Serdar Aziz'i hayatta satmazlar artık :)

izledimde ben lig şampiyonluğu playoffu sanıyordum hırvatistan maçını söylüyormuş

Adam futbolcu menajeri duyum almış ya da şahsi fikrini söylüyor ama Bursa şampiyon olur böyle olucaksa 70 milyon ekstradan bir gelir alır resmen 5 büyüklü bir ligimiz olucaz Serdar Aziz'i hayatta satmazlar artık :)

Haberi UEFA'da şuan görevli olan yetkili bir isimden aldığını söyledi.UEFA "Hırvatistan maçlarından önce kararı verin yoksa Milli takımınızın durumu da tehlikeye girer" demiş.

Hırvatistan maçıymış bende lig playoffu sanmıştım doğruysa eli kulağında demektir.

Spekülasyon yaratmak için bence erken.

Bu ülkede 1 hafta içinde herşey değişir ama 1 yıl içerisinde hiçbir şey değişmez.

İşte gidiyorsun çeşmi siyahım önümüze bank asya sıralasanda

img_265833_sivasin-attigi-ucuncu-gol-sonrasi-yerinden-kalkamayan-aziz-yildirim-heyecan-dolu-o-dakikalari-anlattti.jpg

Üst Alt