# Tuncay Şanlı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tuncay Şanlı

G.Saray başkanlığı için saatleri sayan Ünal Aysal, Tuncay'a teklifini iletti. Aziz Yıldırım'dan dönüş için olumsuz yanıt alan milli futbolcu Aysal'dan süre istedi

aslan-in-2-calimi-tuncay-1343072.Jpeg

Bu sezon hem sportif hem de idari açıdan büyük hayal kırıklıkları yaşayan Galatasaray yeniden ayağa kalkmaya hazırlanıyor... Yarın yeni başkanını seçecek Sarı-Kırmızılılar'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

FENER ÇOK KIZACAK

Diana Taurasi'yi renklerine bağlayarak Fenerbahçe'ye çok büyük çalım atan Galatasaray ezeli rakibini kızdıracak bir transfer için daha atağa kalktı. ALMANYA'DA MUTSUZ Başkan olmak için gün sayan Ünal Aysal'ın hedefindeki ismin Tuncay Şanlı olduğu ortaya çıktı. Wolfsburg'da oynayan milli futbolcunun geçtiğimiz günlerde eski kulübü Fenerbahçe ile görüştüğü öğrenildi. Almanya'da mutsuz olan Tuncay'ın Başkan Aziz Yıldırım ile görüştüğü fakat olumsuz yanıt aldığı belirlendi.

1 HAFTA SÜRE İSTEDİ

Aysal'ın bu gelişmeyi öğrenir öğrenmez Tuncay için harekete geçtiği öğrenildi. Milli futbolcuyla bir araya gelen Aysal'ın, "G.Saray ve senin ortak bir noktan var. Tek hedefiniz yeniden eski günlere dönebilmek. Sarı-Kırmızılı formayı giyersen çok mutlu olursun" dediği ifade edildi. Tuncay, Aysal'ın teklifine yanıt vermek için 1 hafta süre istedi

Aslan'ın 2. çalımı Tuncay - Milliyet.com.tr

Cevap: Aslan'ın 2. çalımı Tuncay

Nihat'la kıyaslamak olmaz. Nihat çok ağır sakatlık yaşadı ve tam manasıyla kendisini kakaladı BJK'ye.. Ama bu sakatlık yaşamadı Magath oynatmıyor satabilir de.

Tek sıkıntı bikaç gün önce verdiği röportajda bile bazı takımları aşırı sahiplenmesi. Yönetime kalmış bir durum. caner gibi (adını bile büyük harfle yazmıyorum normalde dikkat ederim ) yenildiğimizde sevinecekse tabii ki gelmesin...

Tuncay Türkiyede her türlü iş yapar. Fazla kilolarını versin yeter. Hem Obez fenerlilere de katkısı olur çoğu yemeden içmeden kesilir. ;)

Çok kaliteli futbolcu.Ama gelsin ister miyim?Hayır,istemem.Ama Kazım'a da öyle diyordum.Hayırlısı olsun eğer olursa.

Tabi ki de gelsin,Türk futbolcu istiyoruz diyip beğenmiyorsunuz sonra.Öyle ya da böyle ya adam kalitesini ispatlamış bir Türk futbolcusu.

ben fb li futolcu yada onlardan gelen futbolcu isterim sorun değil ama revivo gibi yatışa gelmelerinden çekinirim hep

Tuncay da gelirse kendilerini yakarlar. :)

Ben Tuncay'ı beğenirim.Gelirse faydalı olacağına da eminim.

Hayırlısı.

f.terim'den baskasi tuncay'i getirmez ve getirtemez

ta en bastan söylemistim. eger terim gelirse tuncay hayirli olsun diyebiliriz :eek:

geldiğinde istesede o f7 yi tek başına taşıyan Tuncay olamaz bir daha ama yapılırsa sadece bir prestij transferi ve emre olayına verilecek bir yanıt olur anca.ünal aysal ın gelecek 4 veya 5 yıldız kavramından biri tuncay olmasında ....

Üst Alt