tuncay şanlı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdurrahim Albayrak, Sakaryaspor'da oynarken alamadığı yıldıza '10 sene sonra' yeni teklif yaptı..

FENERBAHÇE'YE KAPTIRMIŞTICimbom, Wolfsburg'da forma giyen Tuncay Şanlı için yeniden devreye girdi. Bu transferle yedek yönetici Abdurrahim Albayrak ilgileniyor. Albayrak, Tuncay'ı Sakaryaspor'da oynadığı dönemde de almak istemiş ancak F.Bahçe'ye kaptırmıştı. Albayrak'ın Fatih Terim'in de onayını alarak Wolfsburg'da yedek kalan yıldıza yeniden teklif yaptığı bildirildi.BONSERVİSİ 3.5 MİLYON EURO!Almanya'da aradığını bulamayan Tuncay'ın Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığı ve, "Fatih Terim'in olduğu her takımda oynarım. Kulübüm ile anlaşırsanız benim için sorun olmaz" dediği belirtildi. Galatasaray'ın önümüzdeki hafta Wolfsburg ile temasa geçmesi bekleniyor. Alman ekibinin, Tuncay Şanlı için 3.5 milyon euro bonservis bedeli istediği ifade edildi.
 
Cevap: !!!G.Saray'da Tuncay Şanlı Bombası!!! Yorumunuz...Kaynak???Hindi_Tuncay.jpg
 
Cevap: !!!G.Saray'da Tuncay Şanlı Bombası!!! Yorumunuz...Bence alınıp A2 takımına gönderilsin orda idman yapar. :asd:
 
Cevap: !!!G.Saray'da Tuncay Şanlı Bombası!!! Yorumunuz...Bu adamı her kim alırsa, arkasından gitsin intihar etsin.
 
Cevap: !!!G.Saray'da Tuncay Şanlı Bombası!!! Yorumunuz...ne Tuncayi istemem volkan sen gelsin o gelecegine
 
Cevap: !!!G.Saray'da Tuncay Şanlı Bombası!!! Yorumunuz...fener alır kesin yabancılar gidince bank asyada oynatmaya yerli lazım :D
 
Cevap: G.Saray'da Tuncay Şanlı BombasıAbdurrahim Albayrak'i yönetim listesini doldursun, arada gezsin, maçlarda amigoluk yapsin diye aldilar yönetime.. Bu kadar vizyonsuz bir adama transfer yetkisi verirlerse, kulübü kapatip gidelim fifa falan oynayalim..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt