Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler!

d7MjgX.jpg

Divan Kurulu Üyesi Turcan Bolayır, Feghouli hakkında açıklamalarda bulundu:

"Feghouli diye bir futbolcu aldık. Çok fazla flaş biri değil bence. Önce sakatım diyerek 1 ay maça çıkmadı, bir maça çıktı Trabzonspor'a karşı ve kendisiyle ilgisiz bir konuda kırmızı kart görerek atıldı."

Turcan Bolayır, daha önce Podolski için de bu tarz sözler sarfetmişti.

Ön yargılı olmamakta fayda var ama yaşlı insanların surat ifadeleri karakterini yansıttığını düşünürüm..

Kalıtsal olmadığı sürece tüm hayatınız boyunca kullandığınız mimikler, yaşlandığınızdaki simanızı az çok belli eder.

Genelde ruhen sempatik, sıcakkanlı ve güler yüzlü insanların yaşlanınca surat ifadeleri de bu oranı da hoş bir şekil alır..

Bu aşağıdaki zatın suratı, tüm hayatı boyunca her şeye olumsuzca bakmış gibi..

Kendisini tanıyan varsa en son ne zaman gülümsemediğini sorabilir mi :confused:

d7MjgX.jpg

Ön yargılı olmamakta fayda var ama yaşlı insanların surat ifadeleri karakterini yansıttığını düşünürüm..

Kalıtsal olmadığı sürece tüm hayatınız boyunca kullandığınız mimikler, yaşlandığınızdaki simanızı az çok belli eder.

Genelde ruhen sempatik, sıcakkanlı ve güler yüzlü insanların yaşlanınca surat ifadeleri de bu oranı da hoş bir şekil alır..

Bu aşağıdaki zatın suratı, tüm hayatı boyunca her şeye olumsuzca bakmış gibi..

Kendisini tanıyan varsa en son ne zaman gülümsemediğini sorabilir mi :confused:

d7MjgX.jpg

Sıkı bir Gscimbom üyesi olduğunu düşünüyorum

dinozorlar istikrardan kacmiyorlar... ne diyelim.... sonucta hepimiz bildigimizi soyluyoruz.... yaslandikca dunya dahada komple oldugunuda bildigine sarilmak gayet dogal birsey...kizamiyorum acikcasi ama bu malesef sistemin buyuk bir zaafi... :red:

feruli mi fuzili mi ne oyuncu aldık kalitesiz yav. eriksen, sane varken .. hep yabancı alıyoz emre can, ilkay gündoğan gibi adamlar varken ..

çok haklı konuşmuş mumya reis

Üst Alt