Turgay Demir: "Sevgili Ünal başkan fırsatçılık yapma!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Demir: "Sevgili Ünal başkan fırsatçılık yapma!"

Aslında masum bir ifade gibi görünüyor; bizim adımızı bu tür işlere karıştırmayan geçmiş yöneticilerimize teşekkür ediyoruz..!

Derinlemesine bakarsanız, ağır bir gönderme var; siz sizden sonra gelecek olan Fenerbahçeli yöneticilere kötü bir miras bırakıyorsunuz? Anlayana sivrisinek saz, anlamayana..

Ünal Aysal daha sonra direkt olarak federasyon ve Fenerbahçe'ye yüklenmese bu sözleri de gümbürtüye gidecekti. Oysa alkışlanan ve Fenerbahçe'nin resmi sitesinden kutlanan ilk sözleri de gönderme doluydu. Peki bu bir fırsatçılık mı?

Bana göre öyle. Sessiz sakin beklemeyi bilmeliydi Aysal. O geçmiş yöneticilerinin, bugün benzer davalardan yargılanmamış ya da hüküm giymemiş olmaları, sadece o yıllarda böyle bir yasa olmaması ve bu derece teknik takip yapılamamasıyla ilgili bir durumda olabilir.

Hem daha yolun başındayız...

Hiçbirinin sesi çıkmıyor...

Bir de bakmışsınız 8-0'lık tarihi (!) Ankaragücü zaferi, Eskişehir'de kaleciyi döverek elinden alınan topla gelen şampiyonluk, Vahap Beyaz'ın uydurduğu penaltı v.s incelenmeye başlar. "Teşvik primi yasaldır ve ben verdim" diyen bazı eski Galatasaraylı yöneticiler manşetlere taşınır, Malatyalı futbolcuların "Galatasaray bize teşvik olarak araba gönderdi" şeklindeki hatırlamaları hatırlanır v.s.

O zaman görürüm ben; kim, kime ne kadar temiz bir isim bırakmış!

Dolayısıyla Ünal başkan yakından yaşamadığı konularla ilgili konuşmasın. O dönemin yöneticileri hepsi hayatta çok şükür. Bak hiç sesleri çıkmıyor. Eğer bir şey söylemek gerekirse onlar söyler zaten! İyisi mi Ünal başkan sussun ve asla bıyık altından kimseye gülmesin. Ne demişler; gülme komşuna, gelir başına. Hatırlatması benden.

Turgay Demir-Fotomac

:ka10::ka10::ka10:

Cevap: Sevgili Ünal başkan fırsatçılık yapma!

Sürü piskolojisi.. Gerizekalinin biri 8-0 dedi, milyonlarca gerizekali, o gerizekaliya inandi.. Ne yapalim, onlar öyle bilsin.. Biz kendimizi biliyoruz, ne kadar serefli, ne kadar haysiyetli, ne kadar onurlu oldugumuzu biliyoruz.. O gerizekalilarin hakkimizda ne düsündügünün bir önemi yok.. Herkes satar, biz satmayiz, biz Galatasarayliyiz..

Fotomaç, adam ol, alayiniza koruz..

F

Ya kes sesini ezik herif.Hayatında canlı gözle göremeyeceğin adamların adını o pis ağzına alma.

gecen yil Aziz Yildirim'a satasmadigi yazisi yoktu ,simdi ocagina ates dustu ya akli sira bizi de aralarina almak istiyor.

Milyonlar diyorsunuz ya milyonlar, o milyonların IQ'sunu toplasan çift haneli sayı yapmaz lan. Gerizekalı embesiller.

Böyle beyinsiz haysiyetten yoksun adamlar da yazı yazıyor işte yapacak birşey yok.

Aslında masum bir ifade gibi görünüyor; bizim adımızı bu tür işlere karıştırmayan geçmiş yöneticilerimize teşekkür ediyoruz..!

Derinlemesine bakarsanız, ağır bir gönderme var; siz sizden sonra gelecek olan Fenerbahçeli yöneticilere kötü bir miras bırakıyorsunuz? Anlayana sivrisinek saz, anlamayana..

Ünal Aysal daha sonra direkt olarak federasyon ve Fenerbahçe'ye yüklenmese bu sözleri de gümbürtüye gidecekti. Oysa alkışlanan ve Fenerbahçe'nin resmi sitesinden kutlanan ilk sözleri de gönderme doluydu. Peki bu bir fırsatçılık mı?

Bana göre öyle. Sessiz sakin beklemeyi bilmeliydi Aysal. O geçmiş yöneticilerinin, bugün benzer davalardan yargılanmamış ya da hüküm giymemiş olmaları, sadece o yıllarda böyle bir yasa olmaması ve bu derece teknik takip yapılamamasıyla ilgili bir durumda olabilir.

Hem daha yolun başındayız...

Hiçbirinin sesi çıkmıyor...

Bir de bakmışsınız 8-0'lık tarihi (!) Ankaragücü zaferi, Eskişehir'de kaleciyi döverek elinden alınan topla gelen şampiyonluk, Vahap Beyaz'ın uydurduğu penaltı v.s incelenmeye başlar. "Teşvik primi yasaldır ve ben verdim" diyen bazı eski Galatasaraylı yöneticiler manşetlere taşınır, Malatyalı futbolcuların "Galatasaray bize teşvik olarak araba gönderdi" şeklindeki hatırlamaları hatırlanır v.s.

O zaman görürüm ben; kim, kime ne kadar temiz bir isim bırakmış!

Dolayısıyla Ünal başkan yakından yaşamadığı konularla ilgili konuşmasın. O dönemin yöneticileri hepsi hayatta çok şükür. Bak hiç sesleri çıkmıyor. Eğer bir şey söylemek gerekirse onlar söyler zaten! İyisi mi Ünal başkan sussun ve asla bıyık altından kimseye gülmesin. Ne demişler; gülme komşuna, gelir başına. Hatırlatması benden.

Turgay Demir-Fotomac

:ka10::ka10::ka10:

[video=youtube;4sR10aAm5Bg]https://www.youtube.com/watch?v=4sR10aAm5Bg[/video]

ulan dana bu penaltı değilde ne ulan futboldan anlamayan adam bile cinayetmi işleniyor orda der sümsük herif

[video=youtube;xy96zuMiWkU]https://www.youtube.com/watch?v=xy96zuMiWkU&feature=related[/video]

sana göre burda ümitin attığı penaltıda şikeli nede olsa son dakkada geldi penaltı demi lan turgay malak

30 yıldır Beşiktaş yazan, Beşiktaş'ın adını gündemde tutan, bu uğurda, birileri tarafından Fenerbahçe ya da G.Saray düşmanı, Beşiktaş amigosu ilan edilen Turgay Demir'e yaptı bunu.

Önceki yazılardan belli oluyor zaten ne kadar şerefsiz biri olduğunu.Seni yazar yapan'da suç zaten.

Bunu da şikeyle aldık. Seaman'a tempra marka araba gönderdik. Tey allam...

VMCBL.jpg

[video=youtube;4sR10aAm5Bg]https://www.youtube.com/watch?v=4sR10aAm5Bg[/video]

ulan dana bu penaltı değilde ne ulan futboldan anlamayan adam bile cinayetmi işleniyor orda der sümsük herif

[video=youtube;xy96zuMiWkU]https://www.youtube.com/watch?v=xy96zuMiWkU&feature=related[/video]

sana göre burda ümitin attığı penaltıda şikeli nede olsa son dakkada geldi penaltı demi lan turgay malak

Pozisyon çok şaibeli pozisyon ama,aynısı Fener lehine olsa ortalığı ayağa kaldırırız.

Üst Alt