turgay demir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

turgay demir

"BU MAÇLARI KAZANMANIN TEK FORMÜLÜ VAR"
Beşiktaşlı futbolcuların karşılaşma boyunca sakin olması gerektiğini vurgulayan Turgay Demir, "Böyle maçları kazanmanın 1 tane formülü vardır. Taraftar,
futbolcu ve teknik direktörün maçı yaşaması gerekiyor. 1 dakika bile motivasyon kaybı olmaması lazım. Bu maç böyle bir hatayı kaldırmaz. Oyuncu
değiştirecektim, yanlış yaptım olmaz. Tahriklere kapıldım, kart gördüm olmaz. Beşiktaş, futbolcusu ve teknik adamıyla inanırak doğruları yaparsa Lyon
engelini geçecektir." ifadelerini kullandı.

muthis yorum

Bunlar kulis adamları mesleki anlamda herhangi bir başarı yada üstün performans sonucu bir yerlere gelmiş adamlar değil o yüzden çok dikkate almamak lazım...

"BU MAÇLARI KAZANMANIN TEK FORMÜLÜ VAR"
Beşiktaşlı futbolcuların karşılaşma boyunca sakin olması gerektiğini vurgulayan Turgay Demir, "Böyle maçları kazanmanın 1 tane formülü vardır. Taraftar,
futbolcu ve teknik direktörün maçı yaşaması gerekiyor. 1 dakika bile motivasyon kaybı olmaması lazım. Bu maç böyle bir hatayı kaldırmaz. Oyuncu
değiştirecektim, yanlış yaptım olmaz. Tahriklere kapıldım, kart gördüm olmaz. Beşiktaş, futbolcusu ve teknik adamıyla inanırak doğruları yaparsa Lyon
engelini geçecektir." ifadelerini kullandı.

muthis yorum
Götüme kaş göz çiz bundan daha güzeldir
Önce kafasının içini düzeltmesi gerekirken saç ektirmiş bi de ahlaksız tinerci

Bu kız sanki GS'lı
Bu programın akşamı zaten istifa etti kanaldan :asd:

Ayrıca bu gece Diagne'nin transferinde sözde Kasımpaşa kulübüne, şampiyon olursak 3 milyon bonus vereceğimiz iddiasını tartıştılar 10 dakika Emre Bol ile. Ortada resmi bir açıklama var. ( KAP )
Benim anlamadığım Galatasaray adını alıp nasıl böyle hayal ürünü iddiaları ekranda gerçekmiş gibi paylaşıp da algı yaratabiliyorlar. Bu şirketin yatırımcısı, hissedarı yok mu, borsada işlem gören bir şirket değil miyiz? Belgesiz konuşarak yatırımcıyı manipüle etmiş olmuyorlar mı? Bunun bir yaptırımı mutlaka vardır diye düşünüyorum. Nasıl bu kadar rahat konuşabiliyorlar anlamıyorum.

Üst Alt