Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Galatasaray'da başkan adaylarından Turgay Kıran seçilmesi halinde teknik direktör kararı konusunda ipuçları verdi. "İki adayımız var" diyen Kıran bunlardan birinin yerli diğerinin ise Almanya-İsviçre kökenli bir ünlü yabancı teknik adam olduğunu söyledi.

Galatasaray Başkan Adaylarından Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı. Ortaköy'de üyelere ve basına bir yemek düzenleyen Kıran "Uzun zamandan beri yöneticilik yaptığımız için Galatasaray'ı çok iyi biliyoruz. Bilişim sektöründen, iletişimden önemli yöneticilerimiz var. Bu arkadaşlarımla yönetime talibiz" diye konuştu.

Projelerini anlatan Kıran, göreve gelmesi halinde takımın başına getireceği teknik direktör konusunda da bilgi verdi. İki aday olduğunu söyleyen Kıran bunlardan birinin yerli diğerinin ise Alman-İsviçre kökenli bir ünlü teknik adam olduğunu kaydetti. "Alt yapıya çok önem vereceğiz" diyen Kıran 60 milyon Euro bütçelerinin olduğunu ve 8-10 futbolcu almak yerine 4 çok kaliteli futbolcu almanın gelecek açısından daha önemli olduğuna değindi.

Güney Afrika ve Güney Amerika'da oluşturulacak takımlardan satılacak futbolcularla yılda 25 milyon Euro hedeflerinin olduğunu da açıklayan Kıran takımın her alanında "Öz evlatlarımızla çalışmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

Ntvspor

Cevap: Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı.

60 milyon euro cok ciddi bir rakam.

Cevap: Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

60 milyon euro cidden sağlam bütçe.Sanmıyorum ya.Yanlışlık vardır.

Gerçekten Turgay Kıran seçime yıllardır katılır en güçlü olduğu sene bu sene sanırım yanlış hatırlamıyorsam..

olurda bir aksilik Başkan olursa karalar bağlamam..

Hitzfeld ? Ohaaa. 60 Milyon? Ohaaa. Tamam Turgay Reis kazansin:D

Aynen bahsettiği kişi almanya - İsviçre kökenli ünlü teknik adam Ottmar Hitzfeld.

Büyük başkan Turgay KIRAN. [olmadı lan]

Bende bunu anlamiyorum iste... Güya ip ucu veriyor ve açiklamiyor..

Alman Isviçre kökenli Dünyaca Ünlü olan kisi herhalde Heidi'nin dedesi degildir.. Açikca söyleyene Otmar Hitzfeld diye..

Çok begendigim Bir TD.. Dünyada ilk 5.. ama Buna da Hayir diyorum çünki bize Türk TD lazim..

Bu adam bos degil. Baya bir hazirlanmis, futbol okullari proejleri cok enteresan, ama su 7 kisilik liste pek olmamis gibi.

Bende bunu anlamiyorum iste... Güya ip ucu veriyor ve açiklamiyor..

Alman Isviçre kökenli Dünyaca Ünlü olan kisi herhalde Heidi'nin dedesi degildir.. Açikca söyleyene Otmar Hitzfeld diye..

Çok begendigim Bir TD.. Dünyada ilk 5.. ama Buna da Hayir diyorum çünki bize Türk TD lazim..

Hitzfield çok önemli birisi ama onun için gerekli altyapının hazırlanması gerek..

Şuan hiç hazır değiliz ve bu 2-3 aylık bir olay değil..

Ama sonradan 2 adayimiz vardi, Bülent Korkmaz´i sectik demesin? :D Efsane mefsaneler yönetecek futbolu filan diyor cünkü :)

Projeleri falan da cok güzel. Resmi taraftar üyeligi falan, tüm dünyada ürün satislari vs.

Ünal Aysal tabi ki favori ama icraat hic yok adamda. Cok isteksiz gibi, hic ipucu bile vermiyor.

Ama sonradan 2 adayimiz vardi, Bülent Korkmaz´i sectik demesin? :D Efsane mefsaneler yönetecek futbolu filan diyor cünkü :)

ALLAH KORUSUN bülent kokmazdan

Hasan, Hakan baska ama Bülent cok ters.

Hic unutmuyorum "Eneramoyu cok iyi taniyorum, bayadir takip ettigim bir topcu, Sivas yönetimini burdan kutlamak istiyorum, müthis bir transfer yaptilar, kisaca özetlemek gerekirse Emenikenin daha teknik olani Eneramo, cok iyi bir is yaptilar"

Hic unutmuyorum "Eneramoyu cok iyi taniyorum, bayadir takip ettigim bir topcu, Sivas yönetimini burdan kutlamak istiyorum, müthis bir transfer yaptilar, kisaca özetlemek gerekirse Emenikenin daha teknik olani Eneramo, cok iyi bir is yaptilar"

Okadar uzaga gitmeye ne gerek var reis, en yakin örnek: M.Sarp

Mustafa Sarp'ı başımıza saran da bizzat kendisidir.

Üst Alt